مصائب اینتر در یافتن جانشین لوکاکو

انتقال دووان زاپاتا، مهاجم کلمبیایی آتالانتا به اینتر در هاله ای از ابهام قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر چاره ای جز پذیرش پیشنهاد هنگفت چلسی برای فروش روملو لوکاکو نداشت و در نهایت ستاره بلژیکی و ۲۸ ساله بعد از سپری کردن دو فصل درخشان در ترکیب نراتزوری، با مبلغ ۹۸ میلیون پوند راهی چلسی شدد. حالا اینتر برای فصل جدید به دنبال جذب یک مهاجم بوده و اگرچه به نظر می رسید دووان زاپاتا گزینه اول این تیم باشد، اما در روزهای اخیر احتمال نهایی شدن این انتقال کمتر از قبل شده است.

نراتزوری آماده پرداخت ۳۰ میلیون یورو برای نهایی کردن این انتقال بوده خود دووان زاپاتا به شدت علاقمند به انتقال به اینتر است، اما مدیران باشگاه آتالانتا به این بازیکن اعلام کرده اند تا پیدا نکردن یک جانشین مناسبی تمایلی به فروش این مهاجم کلمبیایی ندارند. آتالانتا ابتدا تامی آبراهام، ستاره جوان چلسی را به عنوان جانشین دووان زاپاتا در نظر گرفته بود، اما این بازیکن با باشگاه رم به توافق رسیده است. آنخل کوره‌آ و لورنزو اینسینه دیگر گزینه های اینتر برای تقویت خط حمله هستند و در صورت ناکامی در جذب دووان زاپاتا، مدیران نراتزوری به سراغ این بازیکنان خواهند رفت.

این در حالیست که تنها چند روز به شروع اولین بازی اینتر در فصل جدید رقابت های سری آ باقی مانده و مدافع عنوان قهرمانی با از دست دادن آنتونیو کونته، اشرف حکیمی و روملو لوکاکو نسبت به فصل قبل به شکل قابل ملاحظه ای تحلیل رفته است.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ روملو لوکاکو اینتر میلان آتالانتا