مصائب توخل در اولدترافورد؛ کهکشان بی‌ستاره!

مصدومیت ستاره‌های پی‌اس‌جی در آستانه دیدار با منچستریونایتد...
مصدومیت ستاره‌های پی‌اس‌جی در آستانه دیدار با منچستریونایتد

بدترین خبر ممکن برای تیمی که استفان رابیوت را به دلایل انضباطی از فهرست تیمش کنار گذاشته و نیمار را به دلیل مصدومیت از دست داده، مصدوم شدن ادینسون کاوانی بود. ستاره اروگوئه‌ای شب گذشته بعد از جلو انداختن تیمش از روی نقطه پنالتی برابر بوردو، به خاطر مصدومیت زمین مسابقه را ترک کرد تا در فاصله 2روز تا دیدار حساس پی‌اس‌جی و منچستریونایتد، همه‌چیز برای تیم توخل با اما و اگر روبه‌رو شود.

بزرگترین مشکل پی‌اس‌جی تا چند روز قبل، پیدا کردن نفرات مناسب برای چیدن در خط‌میانی بود. برای همین هم لئاندرو پاردس آرژانتینی را از تیم زنیت روسیه به تیم اضافه کردند تا خلاء نبودن بازیکنان تاثیرگذار در میانه زمین را پر کند. هر چند بازگشت مارکو وراتی به اردوی پاریسی‌ها خبر خوبی است، اما آنها دوروز دیگر باید به مصاف تیمی بروند که پل پوگبا و ماتیچ آماده را در ترکیبش دارد و میزان آمادگی وراتی هنوز جای تردید دارد.

اما مصدومیت ادینسون کاوانی حالا تمام نگرانی‌ها را به سمت خط‌حمله این تیم برده است؛ جایی که نیمار را ندارند و حالا باید جای خالی کاوانی را پر کنند. در صورت غیبت کاوانی – که هنوز مدیران باشگاه واکنشی نسبت به مدت مصدومیت او بروز نداده‌اند- تنها گزینه باکیفیت در خط‌حمله ام‌باپه خواهد بود. مهاجمی که تمام تفکرات هجومی پی‌اس‌جی باید حول او شکل بگیرد و در اولدترافورد به دنبال گلزنی باشد. اتفاقی که برای شاگردان سولشایر در یونایتد شبیه یک هدیه در آستانه دیدارهای مرحله جام حذفی به نظر می‌رسد.