مصائب شیرین کارلتو؛ سه گلر آماده

کارلو آنچلوتی به محض اینکه در کنفرانس مطبوعاتی تیمش برابر کیهوو شرکت کرد، از بازگشت الکس مرت، گلر ملیپوش و جوانش خبر داد ......

کارلو آنچلوتی به محض اینکه در کنفرانس مطبوعاتی تیمش برابر کیه‌وو شرکت کرد، از بازگشت الکس مرت، گلر ملی‌پوش و جوانش خبر داد. « مرت طی یک هفته اخیر همراه با سایر بازیکنان تیم در تمرینات شرکت کرد. او در بازی فردا روی نیمکت خواهد بود. موقعیتی عجیبی برای من است چون هیچ وقت سه دروازه‌بان سطح بالا در تیم نداشتم. البته این نکته خوبی است ولی مدیریت آنها کار ساده‌ای نیست.»

« بازیکنان ملی‌پوش ما وضعیت خوبی دارند. یونس به زودی به جمع ما برمی‌گردد. وردی باید کمی بیشتر صبر کند. مرتنز؟ باید صبر کنیم. او در تمرین آخر مصدومیت جزئی داشت و باید در موردش تصمیم بگیرم. ممکن است دیاوارا در ترکیب اصلی قرار گیرد. ما از نمایش‌های او راضی هستیم.» « نمی‌خواهم چیزی را پنهان کنم. در دوران مربیگری‌ام، با بازیکنان فوق‌العاده زیادی کار کرده‌ام. ولی هیچ وقت مربی او نبودم. او در سطح ستاره‌هایی چون مسی، نیمار و ام باپه است اما این به آن معنا نیست که ناپولی به دنبال جذب همه این ستاره‌هاست. همه در ناپل، کاوانی را دوست دارند. این به خاطر کارهایی است که او برای تیم انجام داده و دستاوردهایی است که کسب کرده است.»

 

تگ ها


ناپولی سری آ فوتبال