مصائب پوگبا و دخه‌آ؛ کاهش 25درصدی قرارداد!

با نزدیک شدن لیگ برتر انگلیس به انتهای راه و احتمال ناکام ماندن منچستریونایتد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، دو بازیکن این تیم داوید دخهآ و پل پوگبا بابت کم شدن حق و حقوقشان احساس خطر کردهاند و به همین دلیل از باشگاه تقاضای تجدیدنظر در مفاد قراردادهایشان را داشتهاند ......

با نزدیک شدن لیگ برتر انگلیس به انتهای راه و احتمال ناکام ماندن منچستریونایتد برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، دو بازیکن این تیم داوید دخه‌آ و پل پوگبا بابت کم شدن حق و حقوق‌شان احساس خطر کرده‌اند و به همین دلیل از باشگاه تقاضای تجدیدنظر در مفاد قراردادهایشان را داشته‌اند.

به گزارش نشریه تایمز انگلیس در قراردادهای بازیکنان منچستریونایتد بندی وجود دارد که در صورت ناکامی تیم‌ برای به پایان رساندن لیگ در جمع 4 تیم بالای جدول و عدم کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا، حقوق پایه آنها را به میزان 25درصد کاهش می‌دهد. از این رو داوید دخه‌آ و پل پوگبا که جزو پردرآمدترین بازیکنان تیم هستند نگران رخ دادن این اتفاق هستند و به همین دلیل از باشگاه تفاضا کرده‌اند با آنها قرارداد‌های جدید منعقد کنند که ضرر مالی آنها درنتیجه کاهش حقوق را در صورت ناکامی برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان جبران کند.

پوگبا که دو سال دیگر با شیاطین سرخ قرارداد دارد، در حالی حاضر هفته‌ای 290 هزار پوند حقوق می‌گیرد. در همین حال داوید دخه‌‌آ هم که این اواخر روزهای سختی را سپری کرده، مدتی است که برای عقد قرارداد جدید با باشگاه وارد مذاکره شده است. این دروازه‌بان اسپانیایی به دنبال آن است که حقوق فعلی‌اش که 200 هزار پوند در هفته است افزایش پیدا کند و مدیر برنامه او هم در تلاش است که باشگاه را برای افزایش حقوق سنگربان سابق اتلتیکومادرید متقاعد کند.

تگ ها


لیگ قهرمانان اروپا داوید دخیا پل پوگبا منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال