اسم تراکتورسازی کار دست بازیکن سپاهان داد!

بازیکن سپاهان به کمیته انضباطی این باشگاه احضار شد....

سرپرست باشگاه سپاهان می گوید محمد مسلمی پور به دلیل حرف هایی که در مورد جدایی از باشگاه عنوان کرده، باید توضیح بدهد.

به گزارش مدال، طی ساعات اخیر در برخی رسانه ها اخباری در مورد جدایی محمد مسلمی‌پور مدافع چپ تیم فوتبال سپاهان منتشر شد؛ بازیکنی که در پنجره زمستانی لیگ هجدهم از تراکتورسازی به جمع طلایی پوشان اضافه شد و اینطور که سرپرست باشگاه سپاهان می گوید با این باشگاه قراردادی بلند مدت دارد.

رضا فتاحی سرپرست باشگاه سپاهان در مورد خبری که در مورد جدایی این بازیکن از سپاهان منتشر شده، می گوید:« اصلا این خبر صحت ندارد. محمد مسلمی پور 2 سال دیگر با سپاهان قرارداد دارد و تا پایان قراردادش ملزم به ماندن در سپاهان است و هیچ توافقی برای جدایی وی صورت نگرفته است.»


او در ادامه با انتقاد از مصاحبه ای که این بازیکن با یکی از رسانه ها داشته، حرف هایش را ادامه داد و گفت: مسلمی پور به خاطر صحبت هایی که انجام داده به کمیته انضباطی باشگاه سپاهان فراخوانده شده است و در مورد حرف هایی که زده باید توضیح دهد؛ چرا که او در حال حاضر به باشگاه سپاهان تعهد دارد.

گفتنی است امروز برخی رسانه ها مدعی شده بودند این بازیکن جوان مذاکراتی با مسئولان باشگاه تراکتورسازی انجام داده تا به تبریز برگردد.

اخبار مرتبط:

سپاهانی‌ها در انتظار پاسخ کومان/ احتمال جدایی محسن مسلمان

معامله چند مجهولی سپاهان و تراکتور

تگ ها


رضا فتاحی باشگاه سپاهان نقل و انتقالات محمد مسلمی پور باشگاه تراکتورسازی نقل و انتقالات تراکتورسازی نقل و انتقالات سپاهان سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال