مصاحبه بازیکنان فولاد پس از بازی با استقلال

شاگردان جواد نکونام در تیم فوتبال فولاد خوزستان توانستند یک امتیاز ارزشمند و شیرین را مقابل شاگردان استراماچونی در استقلال تهران کسب کنند....

شاگردان جواد نکونام در تیم فوتبال فولاد خوزستان توانستند یک امتیاز ارزشمند و شیرین را مقابل شاگردان استراماچونی در استقلال تهران کسب کنند.

به گزارش مدال، بازیکنان فولاد  بعد از تساوی یک بر یک این تیم مقابل استقلال به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

محمد قاسمی‌نژاد پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال فولاد خوزستان برابر استقلال اظهار داشت: 15 دقیقه اول مسابقه را بد آغاز کردیم، اما هر چه زمان جلوتر رفت، بهتر شدیم و بابرنامه‌تر بازی کردیم. خدا را شکر توانستیم یک امتیاز بگیریم و دست خالی به اهواز برنگردیم.

وی درباره اینکه هواداران استقلال معتقد بودند گل تیم فولاد پس از پایان دقایق تلف شده به ثمر رسیده است، گفت: در بازی و به خصوص نیمه دوم، تأخیر زیادی ایجاد شده بود. ما هم تا دقیقه 90 تلاش کردیم و توانستیم یک گل بزنیم.

 

روح‌الله سیف‌اللهی پس از تساوی یک - یک فولاد خوزستان مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: تیم ما خوب بازی کرد و استقلال هم موقعیت چندانی نداشت.

وی در پاسخ به این پرسش که به نظر می‌رسید فولاد برای کسب تساوی به میدان آمده بود، خاطر نشان کرد: نه این‌طور نبود. ما برای برد آمده بودیم.

مهاجم فولاد خوزستان درباره عملکرد علیرضا فغانی، داور بازی عنوان کرد: نمی‌توان درباره داوری حرف زد، چون اگر این کار را انجام بدهیم، محروم می‌شویم.

سیف‌اللهی درباره اعتراض استقلالی‌ها به اینکه گل فولاد پس از وقت‌های تلف شده به ثمر رسیده است، گفت: کاری به استقلالی‌ها نداریم و فکر می‌کنم گل ما درست بود.

 

محمد آبشک پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال فولاد خوزستان مقابل استقلال گفت: بازی کاملاً پایاپای بود و گل لحظه پایانی ما، تعادل را در مسابقه ایجاد کرد. خدا را شکر توانستیم مزد زحمات خود را در بازی بگیریم.

وی درباره اینکه هواداران استقلال معتقد بودند گل فولاد پس از پایان دقایق تلف شده به ثمر رسیده است، گفت: وقتی زمان را نگاه کردیم، دیدیم که گل ما پیش از پایان وقت قانونی به ثمر رسید. همچنین بازیکنان استقلال پس از اینکه گل زدند، خود را روی زمین می‌انداختند و تلاش کردند بازی را به سود خود تمام کنند. خدا را شکر توانستیم بازی را به تساوی برسانیم.

بازیکن فولاد خوزستان در این باره که به نظر می‌رسید تیمش برای تساوی به تهران آمده است، تصریح کرد: ما آمدیم که از استقلال امتیاز بگیریم. حریف از تک موقعیت خود به گل رسید و ما هم تلاش کردیم گل تساوی را به ثمر برسانیم.

آبشک در واکنش به صحبت خبرنگاری که معتقد بود فولاد برنامه‌ای برای حمله نداشت، خاطرنشان کرد: برای حمله برنامه داشتیم. قرار بود وقتی استقلال جلو آمد، از پشت دفاع این تیم ضدحمله بزنیم. استقلال برای گلزنی برنامه داشت و جلو آمد، اما ما هم روی حملات خود برنامه‌ریزی کردیم و توانستیم گل بزنیم.

وی درمورد آینده تیم فولاد خوزستان عنوان کرد: فولاد تیم بسیار خوبی  است و هفته گذشته هم روی گلی استثنایی شکست خوردیم. فکر می‌کنم این تیم، حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

 

شهاب گردان دروازه بان تیم فولاد در میکسدزون ورزشگاه آزادی درباره دیدار مقابل استقلال گفت: نیمه اول استقلال بهتر بود و در شروع نیمه دوم هم به گل رسیدند اما بعد از آن خیلی بهتر شدیم و موقعیت هایی را هم ایجاد کردیم و توانستیم آخر های بازی گل بزنیم. فکر می کنم مساوی نتیجه عادلانه ای بود.

گردان در پاسخ به سوالی درباره گل استقلال و عملکرد او در آن صحنه پاسخ داد: نه من آمدم جلو که زاویه را ببندم، اما آن طرف زد.

دروازه بان فولاد به گل تیم فولاد و اعتراض آبی ها نیز اشاره کرد: نمی دانم، داور آقای فغانی بودند که بهترین داور موجود در سطح دنیا است و می داند چه می کند و چیز عجیبی نیست.

او درباره جنب و جوش نکونام نیز پاسخ داد: نه اینطور نیست آقای نکونام در بازی و تمرین هم همیشه اینطور است.

 

بیشتر بخوانید:

برترین بازیکن دیدار استقلال و فولاد

تگ ها


بازی استقلال فولاد مصاحبه بازیکنان فولاد بازیکنان فولاد