مصاحبه بازیکنان پرسپولیس پس از صعود به نیمه نهایی جام حذفی

تیم پرسپولیس با برتری مقابل پدیده شهرخودرو به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کرد...

بازیکنان پرسپولیس پس از دیدار با پدیده با خبرنگاران صحبت کردند.

به گزارش مدال،‌  شایان مصلح پس از پیروزی تیم پرسپولیس مقابل پدیده شهرخودرو و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی گفت: سال گذشته در جام حذفی مقابل پارس جنوبی یک گل زده بودم و خدا را شکر این فصل هم موفق شدم در این مسابقات گل بزنم. امیدوارم همین روند در بازی‌های بعد هم ادامه داشته باشد، اما اولویت من ابتدا دفاع است.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان پرسپولیس مشکلات مالی زیادی دارند،‌ تصریح کرد: در مورد بحث مالی بزرگتر‌های تیم صحبت می‌کنند. تیم ما بدون مشکل نیست و مشکلاتی وجود دارد. بچه‌ها زحمت می‌کشند و امیدوارم به اندازه زحمت‌شان از آنها قدردانی شود.

مدافع تیم پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است اعتصاب کنند یا خیر؟ عنوان کرد: از این موضوع خبر ندارم و بزرگتر‌های تیم باید در این مورد صحبت کنند.

شایان مصلح در خصوص خوشحالی بعد از گلش و اینکه آیا به سمت هواداران پدیده رفت است گفت: خیر، من ابتدا به سمت برانکو رفتم و بعد هم شادی گلم را با هواداران پرسپولیس تقسیم کردم.

محمد انصاری  اظهار داشت: بازی پُرفشار، درگیرانه و سخت بود. باید ببینیم شرایط مصدومیت سید جلال چگونه است و آسیب‌دیدگی علی (علیپور) هم مشکل خاصی نبود. در بازی‌های حذفی، پیروز شدن مهم است که خدا را شکر این اتفاق افتاد هر چند در ضربات پنالتی به برتری رسیدیم. مهم این بود که از این مرحله صعود کنیم.

وی درمورد مشکلات باشگاه پرسپولیس گفت: فکر می‌کنم در مجموع چند سال اخیر نتیجه خوبی گرفتیم، اما نباید مشکلات تیم پشت این نتایج پنهان باشد. با مشکلات ساده‌ای چون نبود زمین تمرین مناسب مواجه هستیم. برای تیمی چون پرسپولیس که جزو تیم‌های خوب آسیاست و در دو سال اخیر به جمع چهار تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا رسیده، زمین تمرینی و امکانات ابتدایی لازمه موفقیت است. برخی تیم‌ها برای ماندن در لیگ برتر و بعضی برای قهرمانی در لیگ برتر بسته می‌شوند، اما برخی تیم‌ها می‌خواهند در آسیا رتبه بیاورند.

«تیم‌هایی چون پرسپولیس برای کسب موفقیت‌های بین‌المللی به امکاناتی نیاز دارند و باید بیشتر به تیم توجه شود.»، مدافع مصدوم تیم پرسپولیس ضمن بیان این جمله خاطرنشان کرد: شما اگر امکانات ما را با سایر تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا مقایسه کنید، متوجه می‌شوید امکانات ما خیلی ضعیف است. لازمه یک تیم، زمین تمرین خوب است، اما زمین تمرین ما شرایط خوبی ندارد. از لحاظ مالی هم مشکلاتی موجود دارد که نمی‌دانم مشکل کجاست.

پس از پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پدیده شهرخودرو و صعود این تیم به مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال گفت: 4 روز به 4 روز بازی می‌کنیم و شاید همین موضوع باعث شده بود کمی به لحاظ بدنی کم بیاوریم. در هر صورت مهم برد بود که خوشبختانه به آن هم رسیدیم، به شخصه انتظار داشتم امروز هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند و تیم را حمایت کنند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود بازیکنان پرسپولیس از مشکلات مالی ناراضی هستند و قصد اعتصاب دارند، گفت: کمی از این سوال شما شوکه شدم، یکسری مشکلات وجود دارد که باید زودتر برطرف شود. واقعاً حیف است تیم ما چند سالی است روی ریل موفقیت قرار دارد و حیف است این روند از بین برود. مشکلات وجود دارد و به لحاظ مالی شرایط تیم ما مساعد نیست. ایرج عرب هم نمی‌تواند به تنهایی از پس مشکلات بر بیاید و ما امیدواریم هرچه زودتر این مشکلات برطرف شود.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که بازیکنان این تیم پاداش نایب‌قهرمانی آسیا را دریافت کردند و به این ترتیب مشکلی به لحاظ مالی ندارند، گفت: گاهی اوقات مطالبی می‌خوانم که عجیب است، بازیکنان پرسپولیس هرچه پاداش گرفته باشند حق‌شان بوده چون به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیدند. در ضمن ما فقط 25 درصد از پاداش خود را دریافت کردیم و این هم چیزی بوده که هیئت مدیره آن را تصویب کرده است.

شجاع خلیل‌زاده نیز اظهار داشت: شرایط خیلی سخت است و بازی‌ بعدی‌مان هم در نیمه نهایی جام حذفی مقابل سپاهان است. آنها تیم قدرتمندی هستند و  امیدوارم نتیجه بگیریم و دل هواداران را شاد کنیم.

وی درباره خوشحالی بهنام برزای گفت: بهنام بازیکن جوان و خوبی است و یک خوشحالی کرد، ولی چیز خاصی نبود و خودش هم عذرخواهی کرد.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس درباره اعتصاب بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: ما اعتصاب نمی‌کنیم. فکر نکنم تا حالا هم اعتصاب کرده باشیم. پرسپولیس آنقدر بزرگ هست که به فکر اعتصاب نباشیم.

خلیل‌زاده درباره حواشی که برای او به وجود آورده بودند، عنوان کرد: تمام تمرکز ما روی بازی با نفت مسجدسلیمان است. یک حاشیه‌هایی درست کرده بودند، ولی من اصلاً مصاحبه‌ای نکرده‌ام. من دست تک تک مردم مسجدسلیمان را می‌بوسم و فوتبال ایران از آنجا شروع شده است. این حاشیه‌ها را برای من درست نکنند. ان‌شاءالله مقابل نفت  نتیجه خوبی بگیریم.

وی درباره مصدومیت سیدجلال حسینی گفت: امیدوارم که چیز خاصی نباشد. سیدجلال ستون تیم ماست و امیدوارم مصدومیتش جدی نباشد. 

علی علیپور درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل پدیده شهرخودرو در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی فوتبال گفت: خدا را شکر که در این مسابقه پیروز شدیم و به دور بعد صعود کردیم.

وی درباره حرکت بهنام برزای پس از باز کردن دروازه پرسپولیس در ضربات پنالتی گفت: او حرکت زشتی انجام داد، اما بعد خودش پشیمان شد و عذرخواهی کرد. بهتر است آدم قبل از انجام هر کاری، به آن فکر کند.

مهاجم تیم پرسپولیس درباره اینکه حرکت برزای باعث شد ورق برگردد و پرسپولیس به برتری برسد، تصریح کرد: فکر می‌کنم همینگونه بود، اما در کل خدا را شکر به نیمه‌نهایی صعود کردیم.

علیپور در پاسخ به این پرسش که چرا پنالتی خود را به صورت چیپ زد، خاطرنشان کرد: من در جواب حرکت برزای، پنالتی‌ام را چیپ زدم!

احمد نوراللهی نیز گفت: بازی‌های جام حذفی خیلی حساس است و این بازی هم سخت، نفسگیر و پایاپای بود. خداراشکر که توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم. در 2-3 سال اخیر در لیگ و آسیا موفق بودیم و تنها در جام حذفی نتوانسته بودیم نتیجه بگیریم که خداراشکر توانستیم به نیمه‌نهایی رسیدیم.

وی ادامه داد: یک بازی سخت هم با سپاهان در نیمه‌نهایی در اصفهان داریم. در حال حاضر  خودمان را برای ادامه لیگ و جام حذفی آماده می‌کنیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشکلات مالی سرخ‌پوشان گفت: پرداختی‌هایی که در رابطه با آسیا به ما داده‌اند، به شکلی بوده که شاید زحمت بازیکنان دیده نشده، پرسپولیس با حمایت مردم و تلاش همه بازیکنان به فینال آسیا رفت و پاداشی هم که به باشگاه رسیده حاصل تلاش بازیکنان و مربیان بود.

نوراللهی عنوان کرد: متاسفانه ما تا امروز فقط 35 درصد پول گرفتیم و 2-3 ماه دیگر هم لیگ تمام می‌شود. مدیریت قول‌هایی داده و روز گذشته هم این کار را انجام داد و امیدوارم این وعده‌ها به ما عملی شود. امیدوار هستم بعد از پایان مسابقات امسال هم بتوانیم قهرمان شویم.

همچنین مهدی ترابی اظهار داشت: خدا را شکر که توانستیم بازی را ببریم، چون برد این بازی خیلی برای ما مهم بود. می‌دانستیم که پدیده تیم خوبی است و کم نمی‌آورد،‌ ولی خدا را شکر با عملکردی که داشتیم توانستیم به مرحله بعد صعود کنیم.

وی درباره این موضوع که به همراه پرسپولیس و سایپا دو بار در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بازی کرد، گفت: یک بار با سایپا در نیم‌فصل اول با نفت آبادان بازی کردم و با توجه به شرایط مسابقات، در نیم‌فصل دوم هم با پرسپولیس در این مرحله بازی کردم. فکر می‌کنم اولین نفری هستم که چنین تجربه‌ای را کسب کرده است. 

 ماریو بودیمیر، مهاجم کروات تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دیدار مقابل پدیده شهر خودرو، گفت: بازی سختی بود. بازی‌هایی در سطح بالا همیشه سخت هستند، اما مهم است که توانستیم به مرحله بعدی برویم و این هدف ما بود.

وی در خصوص حسش پس از پیروزی در ضربات پنالتی اظهار داشت: در ضربات پنالتی این مهم است که تیم برنده باشد و تفاوتی ندارد چه کسی ضربه بزند. از طرفی هرکسی شانس بیشتری داشته باشد، برنده است.

مهاجم کروات پرسپولیس در خصوص اینکه موقعیتی برای گلزنی داشت که آن را از دست داد، خاطرنشان کرد: نمی‌دانم چه بگویم. اوکی بود و اکنون فقط این مهم است که تیم راهی مرحله بعدی شده است.

بودیمیر درباره اینکه به نظر می‌رسد هنوز با بازیکنان پرسپولیس هماهنگ نشده است، گفت: بله، زمان طبیعی است. من از لیگی متفاوت و تیمی متفاوت به اینجا آمده‌ام و نیاز به زمان دارم.

تگ ها


جام حذفی فوتبال