صحبت‌های بازیکنان گل‌گهر پس از بازی با استقلال

فقط دو تن از بازیکنان گل گهر پس از بازی با استقلال راضی شدند تا به سوالات خبرنگاران پاسخ دهند....

فقط دو تن از بازیکنان گل گهر پس از بازی با استقلال راضی شدند تا به سوالات خبرنگاران پاسخ دهند.

به گزارش مدال، استقلال تهران توانست با نتیجه دو بر یک گل گهر سیرجان را در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی شکست دهد.

میلاد فراهانی پس از شکست دو بر یک گل گهر سیرجان مقابل استقلال در هفته ششم لیگ برتر گفت: نمی‌دانم چرا داوری‌ها اینطور بود؟ گل دوم استقلال کاملاً خطا بود. از پیشانی من کاملا مشخص است که ورم کرده است. 

وی درباره درگیری‌ای که در جریان بازی با اسماعیلی داشت، عنوان کرد: در  جریان بازی چنین درگیری‌هایی طبیعی است و پیش می‌آید. فرشید در صحنه که به او مربوط نبود دخالت کرد و باعث ایجاد درگیری شد. 

بهنام برزای پس از شکست تیمش مقابل استقلال در هفته ششم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی خوبی بود، ما تمام تلاشمان را کردیم که موفق شویم ولی نشد، به استقلال و هواداران عزیزش تبریک می‌گویم.

مهاجم گل‌گهر سیرجان در خصوص داوری گفت: داوری خوب بود، به نظرم 100 درصد پنالتی بود. 

وی در خصوص حرف‌های محمد دانشگر در میان بازی در زمین مسابقه که باعث شاکی شدن و عصبانیت او شده بود اظهار داشت: نه، محمد اینجوری است، با هم صحبت کرده بودیم، او یک ذره شیطانی می‌کرد ولی چیز خاصی نبود.

وی در خصوص اینکه همیشه مقابل استقلال انگیزه دارد و سر گل نیز شادی کرده است گفت: شادی نکردم، موقع دویدن استارت زدم و بعدش ایستادم، من شادی نکردم. 

برزای در خصوص مصدومیت پای چپ خود نیز اظهار داشت: دیگر فوتبال است و نمی‌شود کاری کرد. یادگاری است و فوتبال از این چیزها دارد. یادم نمی‌آید چه کسی حتی من را زد. فکر کنم روزبه مرا زد.

وی در خصوص اینکه پس از این باخت آیا وینگو بگوویچ از سمت مربیگری گل ‌گهر برکنار می‌شود گفت: من نمی‌دانم ولی نه ، ایشان خوب کار می‌کند، اگر بازی قبلی را دیده باشید متوجه می‌شوید که روی اشتباهات فردی گل می‌خوریم و گرنه تیم‌های مقابل هیچ کار تاکتیکی مقابل ما انجام نمی‌دهند. بازی قبل هم مثل این بازی یک اشتباه کردیم و توپ وارد دروازه ما شد. من فکر می‌کنم اگر این اشتباهات نبود تیم ما در رده ششم و پنجم جدول قرار می‌گرفت. 

ببینید:

صحبت‌های بهنام برزای پس از شکست مقابل استقلال/ ویدیو

تگ ها


بهنام برزای میلاد فراهانی بهنام برزای فوتبال