مصاحبه تند وکیل رحمتی علیه حمیدوای و معمایی

وکیل مهدی رحمتی به صحبت‌های معمایی مدیرعامل باشگاه شهر خودرو واکنش نشان داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مصطفی صادقی وکیل سید مهدی رحمتی در واکنش به صحبت‌های معمایی مدیرعامل شهرخودرو علیه سرمربی سابق این تیم گفت: متاسفانه ایشان باز هم علیه آقای رحمتی صحبت‌هایی را مطرح کرده است. ایشان باید یاد بگیرند که موارد را صادقانه و درست مطرح کنند. البته سابقه معمایی در فوتبال مشخص است و همه فوتبالی ها رحمتی، نوازی، سامره، بادامکی و نامداری را می شناسند.


او در ادامه با اشاره به بخشی از صحبت های مدیرعامل شهرخودرو اضافه کرده است: ایشان در حالی از آقای رحمتی به عنوان کارمند حمیداوی یاد کرده است، که باید بگویم در مرام آقایان حمیداوی و معمایی ظاهرا به کارمند نباید حقوق و دستمزد پرداخت کنند! آقایان خیال کرده اند که فوتبال هم مانند حوزه خودرو است که از مردم پول بگیرند و خودرو تحویل ندهند.


وکیل مهدی رحمتی در بخش بعدی صحبت‌های خود عنوان کرد: به آقای معمایی توصیه می کنم خودشیرینی نکند و بجای حرفهای کذب، به تعهدات مالی مالک و باشگاهش در قبال مربیان فصل گذشته عمل کند. متاسفانه معمایی با مصاحبه کردن علیه رحمتی به دنبال کسب شهرت است و ظاهرا بدنامی را بهتر از گمنامی می داند. اگر یکبار دیگر معمایی یا دیگر سرباز پیاده های حمیداوی علیه رحمتی  صحبت کنند، نکاتی درباره سوابق ورزشی و تجاری حمیداوی خواهم گفت که همه مردم وی را بهتر بشناسند.


نماینده رحمتی حرف هایش در این مصاحبه تند را اینطور پایان داده است: آقای معمایی یاد بگیرید وقتی مهمان دعوت می کنید خلف وعده نکنید. وقتی تاخیر می کنید چه یک دقیقه چه ۱۰ دقیقه و چه ۱۰۰ دقیقه باید مسئولیت آن را پذیرفته و عذرخواهی کنید. بیش از این با مصاحبه های مضحک خود مردم و فوتبالدوستان را نخندانید. سابقه ایشان در فوتبال ایران مشخص است و وضعیت تیم‌های ملوان، راه آهن و استیل آذین در حال حاضر این موضوع را نشان می دهد.

تگ ها


پدیده مشهد فوتبال ایران سید مهدی رحمتی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال