مصاحبه داور دیدار اهواز به سود خلیل زاده

داور دیدار استقلال خوزستان-پرسپولیس مصاحبه ای داشته که بیشتر به سود شجاع خلیل زاده است ......

داور دیدار استقلال خوزستان-پرسپولیس مصاحبه ای داشته که بیشتر به سود شجاع خلیل زاده است ...

داور دیدار استقلال خوزستان-پرسپولیس مصاحبه ای داشته که بیشتر به سود شجاع خلیل زاده است.
به گزارش خبرنگار سایت مدال، نگاهی داشته ایم به آخرین وضعیت پرونده اتفاقات دیدار دو تیم استقلال خوزستان و پرسپولیس در اهواز؛
روز گذشته، مدال خبر داد که اخبار دریافتی حاکی از آن است که با توجه به اعتراضات شجاع خلیل زاده در حین دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال خوزستان در اهواز و همچنین رفتار این مدافع بعد از اتمام این بازی، این بازیکن احتمالا با محرومیت یک یا دو جلسه ای از سوی کمیته انضباطی مواجه می شود. ضمن آنکه سعید فتاحی هم داد و بیدادهای بعد از اتمام دیدار توسط شماره 3 پرسپولیس را تایید کرده بود اما او بعد از بازی گفت: «هیچ درگیری با فتاحی نداشتم. من فقط به سعید فتاحی گفتم که آیا مناسب است که در این شرایط فوتبال انجام شود؟»
پرونده اتفاقات تاسف بار دیدار استقلال خوزستان-پرسپولیس در اهواز توسط کمیته انضباطی در دست بررسی است اما هنوز حکمی صادر نشده است.
حالا با گذشت حدود 3 روز از حوادثت اهواز، داور این دیدار جنجالی گفت: «شجاع هیچ بی احترامی ای به من و تیم داوری نکرد»
با تمام این تفاسیر به نظر می رسد که خلیل زاده حداقل یک جلسه محروم شود و این برای تیم پرسپولیس، هیچ خوشایند نخواهد بود. سرخپوشان با توجه به اینکه از نقل و انتقالات محروم بودند نتوانستند بازیکنی جذب کنند و به علاوه چندین یار خود را از دست دادند و حالا محرومیت حتی یک بازیکن می تواند تیم برانکو را با چالش جدی رو به رو کند.