مصاحبه مربیان نساجی و ماشین‌سازی پس از دیدار دو تیم

رضا مهاجری سرمربی نساجی مازندران و ساکت الهامی مربی ماشین‌سازی، به سوالات خبرنگاران در کنفرانس خبری پاسخ دادند....

رضا مهاجری سرمربی نساجی مازندران و ساکت الهامی مربی ماشین‌سازی، به سوالات خبرنگاران در کنفرانس خبری پاسخ دادند.

به گزارش مدال، تیم‌های فوتبال نساجی مازندران و ماشین سازی تبریز امروز از ساعت 17 در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید وطنی به مصاف هم رفتند.

کنفرانس خبری ساکت الهامی

ساکت الهامی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل نساجی در هفته ششم لیگ برتر گفت: خوشحالم که در جمع مردم خوب قائمشهر هستم. بعد از 2 سال به اینجا برگشتم.  بازی کردن در خانه نساجی کار سختی است. دو تیم در شرایطی بازی را آغاز کردند که پا به پای هم بازی می‌کردند. هرچه از بازی گذشت تیم ما بازی را در دست گرفت و موقعیت‌های ما بیشتر از حریف بود.

وی ادامه داد: موقعیت‌هایی که نساجی به دست آورد با توجه به جو ورزشگاه بود. خیلی با برنامه‌تر و منظم بازی کردیم. با توجه به اینکه 3-4 بازیکن‌مان را به خاطر مصدومیت نداشتیم. به بچه‌ها خسته‌نباشید می‌گویم ولی ناراحتیم که 3 امتیاز را کسب نکردیم. این را هم بگویم که نساجی با هوادارانش همیشه نساجی است.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در خصوص وقت‌کشی‌های لک و اعتراض هواداران به او، تصریح کرد: من در آخر بازی ندیدم که لک وقت‌کشی کند. من کاری به لک و یا بازیکن دیگری ندارم. ولی بازیکنی که در یک تیمی زحمت کشیده و بعد از آن تیم می‌رود، خوب نیست علیه او فحاشی شود. امروز  بازی هنوز شروع نشده بدترین الفاظ را به لک گفتند. حامد مصدوم بود و معلوم نبود که به بازی امروز برسد. در بازی با استقلال هم لک مصدوم شد و اگر مصدوم نبود دروازه‌بان ذخیره‌مان را آماده ورود به زمین نمی‌کردیم و این طور نبود که بخواهد وقت تلف کند. حیف تماشاگران و هواداران قائمشهری است، این مردم پاک‌ترین و صادق‌ترین مردمان ایران هستند.

الهامی در واکنش به این موضوع که دروازه‌بان ماشین سازی بدترین الفاظ را به بازیکن نساجی گفت، خاطر نشان کرد: حامد لک بازیکن احساسی و آدم خوش‌قلبی است. او 90 دقیقه بدترین الفاظ را شنید ولی حرکتی نکرد که جواب تماشاگران را بدهد. اتفاقات آخر بازی را ندیدم و نمی‌توانم قبول کنم که لک چنین حرف‌هایی را زده است.

وی ادامه داد: در بازی امروز هم نساجی مالکیت توپ را در اختیار داشت ولی موقعیت‌های ما خیلی بیشتر از حریف بود. نساجی امروز میزبان بود و طبیعی بود که فشار بیاورد ولی فقط  توانستند تا پشت محوطه جریمه ما بیایند.

کنفرانس خبری رضا مهاجری

رضا مهاجری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این مسابقه اظهار داشت:شرایط قابل پیش‌بینی بود. روزهایی که دغدغه داشتیم فکر می‌کردیم به این مشکلات بخوریم. نیمه اول با نیمه دوم برای ما قابل مقایسه نبود. امروز نامه زدند که سه بازیکن‌مان را نداشته باشیم. من نگران خودم نیستم، اما ابزار می‌خواهم. فوتبال من بکش بکش نیست. روان بازیکن ما قبل از بازی بهم می‌ریزد و حالا هم نامه زده‌اند که سه بازیکنی که گرفته‌ایم نمی‌توانند برای ما بازی کنند.

وی ادامه داد: از بازی نیمه دوم شاگردانم راضی هستم. 10 روز بود که ما بدون چند بازیکن خود تمرین می کردیم. نمی‌توانم تیم را روی هوا و بدون برنامه وارد زمین کنم. وقتی چند بازیکن محوری خود را در تمرین ندارم شرایط سخت می‌شود.

مهاجری با بیان اینکه فوتبال ما همیشه خوب است، اما برای حفظ آن ابزار می‌خواهیم، گفت:  چند بازیکن را نداریم و از طرفی روان ما را هم بهم ریخته‌اند. آیا تماشاگر قبول می‌کند که تیمی داشته باشیم که فقط در لیگ بماند؟ ما تیمی بستیم که خوب بازی کند، اما همین را هم می‌خواهند از ما بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی ادامه داد: نمی‌توانم با این شرایط جواب مردم را بدهم. این شرایط به همه لطمه خواهد زد. مجتبی بیژن 8درصد گرفته است. یک اردو می‌خواهیم برویم و درگیر 20 میلیون تومان هستیم. شب با تلفن می‌خوابیم و ساعت 4 صبح با تلفن بیدار می‌شویم تا کارها پیش برود. من می‌دانم نساجی بخش خصوصی است، اما باید بدانیم شرایط چگونه است. به من قول حمایت داده‌اند، اما خبری نشد.

وی اظهار داشت:ما  4 بازیکن‌مان را نداریم و چند بازیکن هم مصدوم می‌شوند؛ مگر چند بازیکن داریم که بخواهیم از آنها استفاده کنیم؟ این روزها را پیش‌بینی می‌کردیم. یک تعویض امروز داشتم و از ان راضی بودم، چون فوتبالم شکل گرفت. 

مهاجری افزود: تماشاگر برد می‌خواهد. وقتی قائمشهر فقط یک تیم دارد باید هوای آن را داشت. باید خواهش کنیم که یک زمین تمرین به ما بدهند و هر روز در یک شهر تمرین می‌کنیم. حداقل از حالا زیرساخت‌ها را برای سال آینده آماده کنند.

وی گفت: من تیم، مردم و شهر را دوست دارم، اما با این شرایط نمی‌توانم جواب مردم را بدهم. به من ابزار بدهید و اگر نتیجه نگرفتم دارم بزنید. نمی‌خواهم ابزار سپاهان و استقلال و پرسپولیس و تراکتور را به من بدهید؛ ابزار پیکان و سایپا را بدهید و بعد منتظر نتیجه باشید.

اخبار مرتبط:

نساجی 0 - 0 ماشین‌سازی/ تساوی سرد در جو گرم وطنی

 

تگ ها


نشست خبری کنفرانس خبری ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال