مصاحبه کاپیتان با خودش/ راموس مرد شماره یک رئال مادرید

کاپیتان رئال در شرایطی که وضعیت این تیم بحرانی شده است در اینستاگرام از عملکرد خودش انتقاد کرده است....

کاپیتان رئال در شرایطی که وضعیت این تیم بحرانی شده است در اینستاگرام از عملکرد خودش انتقاد کرده است.

سرخیو راموس که این روزها به مرد شماره یک و مورد اعتماد تیم تبدیل شده است، پیش از همه از حضور زیدان در جمع کهکشانی‌ها مطلع شد.
به گزارش مدال، توماس رونکرو سردبیر آ اس در یک مقاله جالب به تمجید از راموس پرداخته و به نکات مهمی اشاره کرده است.
او راموس را فراتر از یک کاپیتان می‌بیند و درباره این بازیکن گفته است:
"فقط از راموس بر می آمد که با خودش مصاحبه کند و در اینستاگرام منتشر کند. ایده آل این بود که او با یک رسانه صحبت کند اما با توجه به دوران جدید و سخت‌گیری‌هایی که باشگاه‌ها در زمینه مصاحبه بازیکنانشان با رسانه‌ها انجام می دهند او تصمیم گرفت که یک گام به جلو برای اطلاع رسانی به هواداران بردارد. این که کاپیتان به عنوان اول شخص به سوالاتی که این روزها در شبکه های اجتماعی از او می پرسند، پاسخ بدهد نشانه ای از شخصیت جدی اوست که هرگز نا امید نمی شود. او در ابتدا از خودش انتقاد کرد و با 200 درصد توانش پذیرفت که کارتش اشتباه بوده است. او در مورد ضبط مستند در شب بازی با آژاکس، جنگ با مارسلو در تمرینات و بحث مربی صحبت کرد.
به همین خاطر است که مردم، سرخیو را دوست دارند و خیلی راحت اشتباهاتش را می پذیرند چرا که او هم مثل هر کسی می تواند اشتباه کند. راموس برای حمایت از هم تیمی هایش به وایادولید سفر کرد و وفاداری خود را نشان داد. او یک کاپیتان ظاهری نیست. کاپیتانی است که همه عواقب را می پذیرد. دوست دارد که چهره اش را نشان بدهد. زمانی در مقابل کونته ایستادگی کرد و و حالا که آمدن مربی پرتغالی منتفی شده جایگاهش هم مستحکم شده است. زیدان و راموس یک زوج مستحکم هستند و این خبر خوبی برای رئال است."