مصاف انتخابی مدعیان وزن ۹۲کیلوگرم دستخوش تغییر شد

کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد با توجه به مصدومیت محمدجواد ابراهیمی، تصمیمات جدیدی را در مورد رقابت انتخابی درون اردویی وزن ۹۲ کیلوگرم اتخاذ کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، با توجه به مصدومیت محمدجواد ابراهیمی آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم از ناحیه زانو و لزوم عمل جراحی بر روی پای وی، این کشتی گیر حضور در رقابت‌های انتخابی این وزن را از دست داد.

بر این اساس کادر فنی تصمیمات جدیدی را برای این وزن به شرح زیر اتخاذ کرد:

۱- با توجه به درخواست کامران قاسم پور کشتی گیر وزن ۸۶ کیلوگرم و نامه هیأت کشتی استان مازندران و موافقت کادر فنی این کشتی گیر مجوز حضور در انتخابی وزن ۹۲ کیلوگرم را دارد.

۲- با توجه به درخواست علیرضا کریمی و نامه هیأت کشتی استان البرز کادر فنی موافقت خود را به شرط ارائه دادن گواهی رسمی پزشک معالج مبنی بر سلامت کامل این کشتی گیر برای حضور در مسابقات اعلام می‌کند.

۳- با توجه به حضور حسین شهبازی، محمدحسین میرباغبان، حسین جلالی نژاد و ارشک محبی در این وزن و اضافه شدن کامران قاسم پور و علیرضا کریمی، رقابت‌های وزن ۹۲ کیلوگرم به صورت دوره‌ای و دوحذفی برگزار خواهد شد.

مسابقات انتخابی درون اردویی تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی برای حضور در رقابت‌های جهانی صربستان، روز پنجشنبه هفته جاری در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی تهران، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

رقابت‌های قهرمانی کشتی جهان روزهای ۲۲ تا ۳۰ آذرماه در شهر بلگراد کشور صربستان برگزار می‌شود.

بیشتر بخوانید:

بازگشت ناگهانی علیرضا کریمی به انتخابی

نشست علیرضا دبیر و مدیرکل ورزش استان مازندران برگزار شد

 

 

بیشتر بخوانید:

بازگشت ناگهانی علیرضا کریمی به انتخابی

نشست علیرضا دبیر و مدیرکل ورزش استان مازندران برگزار شد

 

 

تگ ها


کادر فنی کشتی آزاد انتخابی تیم ملی محمد ابراهیمی کشتی