مصاف تیم فوتبال ناشنوایان ایران و عراق

تیم فوتبال ایران در دومین دیدار مقدماتی خود در رقابت های انتخابی المپیک ناشنوایان فردا یکشنبه ۱۶ خرداد به مصاف تیم عراق خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، رقابت های فوتبال انتخابی المپیک ناشنوایان از روز چهارشنبه ۱۲ خرداد با حضور ۷ تیم ایران، عراق، مالزی، کره جنوبی، ازبکستان، افغانستان و تایلند در مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش آغاز شده است و تیم ایران در اولین دیدار مقدماتی خود برابر تیم مالزی به نتیجه مساوی یک- یک  دست یافت‌.

تیم ایران در حالی فردا یکشنبه ۱۶ خرداد ساعت ۳۰: ۲۰ به مصاف تیم عراق خواهد رفت که این تیم روز گذشته مالزی را با نتیجه ۳ بر صفر شکست داده است و کار سختی را برای پیروزی برابر این تیم خواهد داشت‌. در دیگر رقابتهای فردا، ازبکستان ساعت ۱۸ به مصاف تیم افغانستان خواهد رفت و کره جنوبی ساعت ۲۰:۳۰ با تایلند دیدار خواهد داشت.

تیم ازبکستان در نخستین دیدار خود در رقابتهای انتخابی المپیک ناشنوایان ۵ بر ۳ تیم تایلند را شکست داد و کره جنوبی ۴ بر ۲ افغانستان را مغلوب خود کرد.

رقابتهای فوتبال انتخابی المپیک ناشنوایان تا ۲۱ خرداد در مجموعه ورزشی المپیک جزیره کیش ادامه دارد و در پایان، ۴ سهمیه بین ۷ تیم شرکت کننده توزیع می شود.

تگ ها


فوتبال ناشنوایان