مصاف جوانان با تیم های داخلی؛ ادامه دارد

تیم ملی جوانان امروز در چارچوب تورنمنت چهارجانبه حافظان سلامت با تیم امید پیکان دیدار می کند که این بازی ساعت ۱۷ در کمپ تیم های ملی برگزار می شود.&#۱۶۰;...

به گزارش" ورزش سه"، و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال تیم  امید پیکان در مسابقات چهار جانبه حافظان سلامت جایگزین پلمیر بوشهر شده است. همچنین فردا در دومین روز بازی ها تیم ملی نوجوانان به مصاف تیم ملی دانشجویان می رود.

زمان زیادی تا آغاز بازی های جام ملت های جوانان آسیا و همچنین انتخابی جام جهانی باقی نمانده است. ایران در اولین بازی خود ۲۳ مهر به مصاف ازبکستان می رود. در چنین شرایطی انتظار از فدراسیون فوتبال این بود چند دیدار تدارکاتی با تیم های  خارجی برای تیم ملی جوانان مهیا کند اما گویی به خاطر کرونا و مشکلات مالی فدراسیون فوتبال تیم ملی جوانان باید قید چنین دیدارهایی را بزند و به بازی با تیم های داخلی اکتقاء کند. این دیدارها از نظر آمادگی جسمانی می تواند کمک حال تیم ملی جوانان باشد اما از نظر تجربی نه. از همه مهمتر که تیم ملی جوانان در این برهه از زمان نیاز به شبیه سازی دارد. 

ایران در مرحله گروهی بازی ها باید با تیم های ازبکستان – اندونزی و کامبوج مسابقه دهد که به نظر نمی رسد سبک بازی تیم هایی چون امید پیکان – تیم ملی نوجوانان و تیم ملی دانشجویان که در این تورنمنت حضور دارند شبیه سبک بازی حریفان تیم ملی جوانان باشد.

تگ ها


جوانان