مصاف دوستانه ایران – اسپانیا؛ برگزار نمی شود

مدیر فنی تیم ملی فوتسال اسپانیا برگزاری دیدار دوستانه میان تیم ملی فوتسال این کشور و ایران پیش از برگزاری بازی های جام جهانی را رد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پایگاه خبری فوتسال ایران دراین باره می نویسد: در حالی که جایگزین شدن تورنمنت صدرای شیراز و رویارویی با حریفانی چون عمان و ارمنستان و عراق با تورنمنتی بین‌المللی و معتبر چون تورنمنت تایلند که در آن خبر از حضور چندین تیم قدرتمند فوتسال جهان به گوش می‌رسد، باعث فشار زیادی از سوی جامعه فوتسال به رئیس کمیته فوتسال شده است، یک ادعای جدید از سوی مهرداد سراجی مطرح شد. وی در گفتگو با یکی از رسانه‌ها خبر از رویارویی ایران با اسپانیا ابرقدرت فوتسال جهان پیش از جام‌جهانی در تورنمنت بلاروس داده بود بلکه حجم انتقادات کاسته شود اما این خبر رسما از سوی اسپانیایی‌ها تکذیب شد.

خوزه ونانسیو لوپز هیه‌رو در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار این پایگاه خبری با تکذیب رویارویی ایران و اسپانیا پیش از جام‌جهانی لیتوانی گفت: تیم ملی اسپانیا به هیچ عنوان قرار نیست که در تورنمنت بلاروس شرکت کند و همچنین قرار نیست هیچ دیداری میان ما و ایران برگزار شود. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته ما تا قبل از جام‌جهانی ۷ دیدار دوستانه خواهیم داشت تا با آمادگی کامل در این تورنمنت جذاب حاضر شویم.

مدیرفنی تیم‌ملی اسپانیا در پاسخ به اینکه آیا امکان رویارویی اسپانیا و ایران در مکان یا تورنمنتی دیگر وجود خواهد داشت، تاکید کرد: برنامه بازی‌های ما بسته شده است و چنین امکانی وجود نخواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

دومین تغییر سرمربی در لیگ فوتسال

گلزنی طیبی مقابل قهرمان اروپا در فینال پرتغال

 

 

تگ ها


فوتسال تیم ملی فوتسال