مصاف گواردیولا و امری برای یک شروع خوب / چه کسی کت بر تن دور افتخار می زند؟!

در ادامه بازی های هفته اول لیگ برتر جزیره و در حساس ترین آن، آرسنال و منچستر سیتی در استادیوم امارات به مصاف هم می روند ......

در ادامه بازی های هفته اول لیگ برتر جزیره و در حساس ترین آن، آرسنال و منچستر سیتی در استادیوم امارات به مصاف هم می روند.

به گزارش خبرنگار سایت مدال، از روز گذشته با شروع لیگ برتر انگلیس مجددا تب فوتبال میان طرفداران این ورزش دوست داشتنی بالا رفته است و در روزهای آینده با شروع لیگ های سایر کشورها، عملا زندگی فوتبالی طرفداران این ورزش دوباره احیا می شود. از جمله مسابقات مهمی که قرار است برگزار شود دیدار آرسنال و منچستر سیتی در لیگ جزیره است. آرسنال بالاخره بدون مردی که برای سال ها بر روی نیمکت های امارات و هایبوری می نشست، به میدان می رود. شاید تصور اولیه ما از توپچی های لندن خیلی جذاب نباشد، چون تغییری به این بزرگی در باشگاه آرسنال که حتی با وجود شکست های متوالی کسی دلش نمی خواست از ملاقات ونگر محروم شود، اتفاقی کوچک نیست! جانشین ونگر کسی است که در تجربه اخیرش شکستی بزرگ در کارنامه خودش دارد چون امری در پاریسن ژرمن و با جمعی از ستارگان اتفاق خوبی را رقم نزد. مشخص نیست فردا چه کسی کت بر تن دور افتخار خواهد زد اما واضح است که کسی شکست را به هیچ عنوان نخواهد پذیرفت. سوکراتیس پاپاستاتوپولوس، استفان لیخشتاینر، برند لنو، لوکاس توریرا و متئو گندوزی خریدهای نه چندان مطرح آرسنال در این فصل هستند که باید در مقابل ستارگان دست چین پپ گواردیولا پای به میدان بگذارند; تیمی که حتی نیمکت قوی نیز دارد. ریاض محرز و دانیل ارزانی تنها مهره های جذب شده گواردیولا هستند. مدافع عنوان قهرمانی لیگ برتر انگلیس باز هم یک مدعی تمام عیار است اما آرسنال یک تیم دو شخصیتی برای صعود و سقوط! یا در صدر یا در قعر!

تگ ها


منچستر سیتی فوتبال