مصدومان نساجی به ۵ بازیکن رسید

تیم نساجی در حالی مهیای بازی با فولاد می شود که علی شجاعی را به دلیل مصدومیت در بازی با استقلال در اختیار نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در این بازی علی شجاعی از ناحیه مچ پا آسیب دید و به نظر می رسد در هفته های پایانی قادر به همراهی نساجی نباشد و اینطور می توان گفت فصل را از دست داده است. هم چنین سید محمد میری هم بعید است به این بازی برسد. او در دقایق پایانی بازی با استقلال مصدوم شد و شدت مصدومیت او به حدی بود که نتوانست به بازی ادامه دهد و از آنجایی که نساجی از هر سه نوبت تعویض خود استفاده کرده بود در دقایق پایانی ۱۰ نفره بازی کرد. البته سید محمد میری با استراحت می تواند در بازی های آتی نساجی را همراهی کند.

تیم مازنی پیش از علی شجاعی چند بازیکن کلیدی دیگر خود را تا انتهای فصل از دست داد. ابتدا محمد عباس زاده کاپیتان تیم که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ چند هفته ای است که در تمرینات نساجی حضور ندارد و به نظر می رسد تا انتهای فصل قادر به همراهی تیم نباشد. هم چنین حامد بحیرایی هافبک دفاعی ای که از سپاهان و به عنوان بازیکن قرضی به نساجی آمده بود مصدوم شده و او هم فصل را از دست دهد. احسان قهاری  هم در دوران کرونا با مصدومیت از ناحیه رباط مواجه شد و زانوی خود را جراحی کرد. مهرداد کفشگری هم در کنار این بازیکنان با اشتراک یک پست در صفحه شخصی اش از نساجی خداحافظی کرد. او هم به دلیل مصدومیت در بیشتر بازی های این فصل نساجی غایب بود.

نساجی با وجود در اختیار نداشتن این بازیکنان در ۵ هفته اخیر با کسب ۹ امتیاز روند خوبی در جدول داشته؛ به خصوص که ۳ بازی از این ۵ بازی با تیم های مدعی کسب سهمیه بوده و این روند در هفته های باقی مانده هم ادامه خواهد داشت. نساجی در هفته های پایانی علاوه بر فولاد باید با تیم های سپاهان و شهر خودرو هم مسابقه دهد که برای کسب سهمیه تلاش می کنند. ذوب آهن و پرسپولیس دیگر حریفان نساجی در هفته های پایانی خواهند بود. محمود فکری امیدوار است با جابجایی پست بازیکنان باقی مانده در اردو و هم چنین میدان دادن به جوانان تیمش در هفته های پایانی هم بهمراه نساجی خوب نتیجه بگیرد.

بیشتر بخوانید:

خیالمان از بابت ماندن درلیگ راحت شد/ به فکر کسب ۳ امتیاز هستیم

جواد نکونام درنشست خبری پیش از بازی با نساجی حاضر نشد

 

 

تگ ها


فوتبال ایران نساجی مازندران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال