مصدومیتی به قیمت زندگی/پرداخت طلب پادو از نان شب واجب تر

پادو از آن دست بازیکنان خارجی بود که فکر و ذکرش فقط کسب درآمد در فوتبال ایران نبود، یک جورهایی آدم را یاد جانواریو می انداخت، همانقدر خوش خنده، همان قدر متین از همان دیار فوتبال خیز برزیل......

به گزارش خبرنگار مدال، آن روز شوم قطعا از ذهن هیچکدام از هواداران فوتبال ایران و استقلال پاک نخواهد شد. بازی استقلال –فولاد، اسفند 96 همان برخورد با سهرابیان کافی بود که تمام زندگی پادوانی را تغییر دهد. آن روز تصورمان از مصدومیت شدید این بود که احتمالا چند ماهی پادو را در میدان نخواهیم دید، مثل همه مصدومیت ها مثل همه بازیکنان با مصدومیت شدید... این یکی اما فرق داشت...فوتبالیست سرو قامت با آن خنده های شیرینش ...مصدومیتش آسیب نخاعی بود و پادو دیگر هیچوقت به میادین فوتبال بازنگشت.
اما پادو با بسیاری از دیگران یک تفاوت بزرگ دارد، پادوانیِ استقلال قوی تر از آن چیزی بوده و هست که تصورش را می رفت. خنده هایش هرگز کم رنگ نشد وبرق نگاهش همان نگاه هایی که بعد از هر بار به هوا پریدن و به توپ ضربه زدن از سر رضایت به سمت هواداران می دوخت، هرگز رنگ نباخت. پادو تلاش کرد، حرکتش را از سر گرفت و نخواست که تسلیم شود.
لئوناردو اما امروز بسیار دلخور است. از مسئولان باشگاهی که همه زندگی اش را تغییر داد دلگیر است. از این که به تماس هایش پاسخ داده نمی شود. از این که برای پرداخت طلب هایش امروز و فردا می شنود. چه کسی از پادو مهمتر؟! کسی که زندگی اش را به پای فوتبال و استقلال گذاشت.  پرداخت طلب پادوانی از نگاه بسیاری از اهالی فوتبال از هر کسر امتیاز و محرومیتی واجب تر است.
هواداران فوتبال ایران قطعا امروز پشت پادو خواهند بود و در راستای تمام حرف ها و گله هایی که در صفحه شخصی اش منتشر کرد از مدیران باشگاه استقلال فقط یک چیز می خواهند...طلب پادوانی را پرداخت کنید!

 

بیشتر بخوانید:

حسابرسی استقلال و پرسپولیس برای واگذاری به بخش خصوصی انجام شد

تگ ها


باشگاه استقلال بازیکن مصدوم استقلال مدیران استقلال طلب پادوانی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال