مصدومیت جباری تأیید شد

......

 

هافبک تیم فوتبال استقلال به دلیل مصدومیت زانو نمی تواند به طور کامل برای تیمش بازی کند.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: پس از اینکه مجتبی جباری به استقلال پیوست، حرف و حدیث های زیادی درباره مصدومیت این بازیکن به وجود آمد و اعضای کادر پزشکی استقلال هم به دلیل عدم حضور جباری در تست های پزشکی و امضای قرارداد باشگاه استقلال با این بازیکن، در اردوی ارمنستان حضور پیدا نکردند تا ناراحتی خود را بدین صورت اعلام کنند.

جباری هفته گذشته با حضور در ایفمارک در تست های پزشکی شرکت کرد. شنیده شده مرکز پزشکی فوتبال ایران در نامه ای به باشگاه استقلال پاسخ تست های هافبک آبی پوشان را داده و اعلام کرده که جباری از ناحیه زانو مصدومیت دارد و نمی تواند به طور کامل در بازی های استقلال حضور داشته باشد. در واقع جباری اگر یک بازی 90 دقیقه در ترکیب حضور داشته باشد با توجه به مصدومیتی که دارد و پست بازی اش، نمی تواند در چند بازی بعدی به میدان برود. هر چند 90 دقیقه کامل بازی کردن این بازیکن هم در هاله ای از ابهام قرار دارد.  شاید به همین دلیل است که مسئولان استقلال با جباری، به صورت بازی به بازی قرارداد بسته اند و در واقع بر اساس تعداد بازی ها به این بازیکن پول پرداخت می کنند.

ذکر این نکته ضروری است که ایفمارک نمی تواند به باشگاهی بگوید با بازیکنی قرارداد بسته شود یا نه و تنها وضعیت مصدومیت و سلامتی بازیکن به باشگاه اطلاع داده می شود و تصمیم گیرنده نهایی برای عقد قرارداد با بازیکنان، باشگاه ها هستند.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال