مصدومیت حسن رحیمی جدی نیست

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، حسن رحیمی آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم تیم اعزامی کشتی ایران به المپیک در خصوص مصدومیت و شکستگی از ناحیه ابرو در تمرینات آمادهسازی گفت: خوشبختانه این مشکل چندان جدی نبود و بعد از اقدامات درمانی فوری و لازم، توانستم روال عادی تمریناتم را پیگیری کنم ......

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از مهر، حسن رحیمی آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم تیم اعزامی کشتی ایران به المپیک در خصوص مصدومیت و شکستگی از ناحیه ابرو در تمرینات آماده‌سازی گفت: خوشبختانه این مشکل چندان جدی نبود و بعد از اقدامات درمانی فوری و لازم، توانستم روال عادی تمریناتم را پیگیری کنم.

وی که به تازگی همراه با آزادکاران المپیکی ایران به مشهد مقدس سفر کرده بود، ادامه داد: همیشه قبل از رویدادهای مهم مثل رقابتهای جهانی به مشهد می آئیم و این مساله همیشه بر انگیزه و  ارتقای توان روحی و روانی ما بسیار موثر بوده است. این بار نیز آمده ایم از امام رضا(ع) مدد بگیریم تا از بازیهای المپیک با دست پر به ایران بازگردیم.

ملی پوشان کشتی آزاد ایران به همراه اعضای کادر فنی به منظور افزایش روحیه دیروز (سه شنبه) با حضور در شهر مشهد مقدس در بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) حضور یافتند.

شاگردان رسول خادم از امروز (چهارشنبه) تا زمان اعزام به المپیک (۲۴ مردادماه) تمرینات خود را در محل خانه کشتی تهران دنبال می‌کنند.

رقابتهای کشتی آزاد بازیهای المپیک طی روزهای ۲۹ تا ۳۱ مردادماه در شهر ریودوژانیرو برگزار خواهد شد.

تگ ها


اخبار ویژه کشتی