مصدومیت دردناک بازیکن ماشین (عکس)

هافبک تیم ماشین سازی با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد....

به گزارش "ورزش سه"، بازی تیم های ماشین سازی و صنعت نفت در حالی که در نیمه اول با موقعیت گل خاصی همراه  نبود و دو تیم در حال آماده شدن برای پایان کار بودند، یک صحنه بسیار حساس را به خود دید؛ صحنه ای که حسن بیت سعید می توانست دروازه ماشین را باز کند.

در این صحنه مهاجم صنعت نفت در موقعیت تک به تک با دروازه بان ماشین، توپ را به سینه او کوبید که در این حین، اتابک زارعی، هافبک ماشین سازان برخوردی شدید با محمد امین رضایی داشت. این برخورد موجب مصدومیت اتابک زارعی شد.

مصدومیت زارعی که به حدی شدید بود که حتی اشک او را هم درآورد. کادر پزشکی تیم ماشین سازی سریعا وارد عمل شده و پس از مداوای اولیه در داخل زمین، این بازیکن را با برانکارد به آمبولانس منتقل کردند. زارعی با آمبولانس، راهی بیمارستان شهدای تبریز شد که معمولا بیماران دچار شکستگی به آن منتقل می شوند.

حسن نصرتی، پزشک تیم ماشین سازی در مورد مصدومیت زاراعی به خبرنگار ورزش سه گفت: "بررسی های اولیه را بلافاصله انجام دادیم و باتوجه به شدت و حساسیت موضع آسیب دیده، سریعا زارعی را به بیمارستان منتقل کردیم تا تصویربرداری های لازم صورت بگیرد و میزان مصدومیت را مشخص کنیم."

تگ ها


ماشین سازی تبریز اتابک زارعی