مصدومیت دلخراش ستاره جوان لیورپول (عکس)

هاروی الیوت، ستاره ۱۸ ساله و جوان لیورپول در دیدار مقابل لیدزیونایتد دچار مصدومیت وحشتناکی شد....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول امشب در شرایطی به مصاف تیم مارچلو بیلسا رفته که در خانه خود و تا دقیقه ۶۰ با دو گل از حریف پیش افتاده و در آستانه کسب سه امتیاز شیرین دیگری قرار دارد. اما هاروی الیوت، بازیکن جوان مرسی سایدی ها در نیمه دوم دچار آسیب دیدگی شد تا کام یورگن کلوپ و هواداران لیورپول تلخ شود.

این بازیکن هنگام کورس با بازیکن لیدز و در میدان میدان زمین خورد و به نظر می رسد او دچار شکستگی ساق پا شده است. بدین ترتیب احتمالا هاروی الیوت احتمالا چند ماهی از میادین دور باشد و بعید است دیگر شاهد حضور این بازیکن در ترکیب لیورپول در ادامه فصل باشیم.

صحنه زمین خوردن هاروی الیوت  به قدری تلخ و ناراحت کننده بود که حیرت محمد صلاح و سایر بازیکنان را به همراه داشت. ستاره مصری لیورپول که نزدیک ترین بازیکن به الیوت بود، به سرعت خود را بالای سر این بازیکن رسانده و وقتی متوجه وخامت اوضاع شد، از کادر پزشکی درخواست کرد هر چه سریع تر خود را برای مداوای این بازیکن به بالای سر او برسانند.

در نهایت هاروی الیوت در شرایطی دشوار زمین را ترک کرده و برای مداوا راهی بیمارستان شد. این در حالیست که لیورپول در فصل گذشته نیز شاهد مصدومیت های متوالی بازیکنان خود بوده و این موضوع نقش زیادی در ناکامی این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان ایفا کرد. حالا یورگن کلوپ امیدوار است هاروی الیوت آخرین مصدوم جدی تیمش در فصل جاری باشد و این اتفاقات تلخ برای دیگر ستاره های این تیم تکرار نشود.

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال