مصدومیت دوباره دمبله؛ دوری یک ماهه ستاره فرانسوی

عثمان دمبله بار دیگر دچار مصدومیت شده و مدتی از میادین دور خواهد بود....

عثمان دمبله بار دیگر دچار مصدومیت شده و مدتی از میادین دور خواهد بود.

دمبله که مقابل لیون گل پنجم بارسا را به ثمر رساند دچار مصدومیت شده است.

به گزارش مدال، دمبله شنبه شب، بازی با رایووایکانو را لنگ لنگان به اتمام رساند و بلافاصله تحت نظر تیم پزشکی بارسلونا قرار گرفت. تلاش زیادی شد تا او به بازی با لیون برسد و همینگونه نیز شد؛ با این حال ارنستو والورده تصمیم گرفت تا دمبله را روی نیمکت بنشاند و در نیمه دوم به او میدان دهد.

در حالی که بارسا 2-1 از لیون پیش بود و هر لحظه ممکن بود گل دوم را دریافت کند، دمبله وارد زمین شد و روند بازی را تغییر داد. او همچنین توانست گل پنجم تیمش را نیز به ثمر برساند ولی بازی را با مصدومیت به اتمام برد.

ساعتی پیش اعلام شد که دمبله به دلیل مصدومیت، سه تا چهار هفته به دور از میادین خواهد ماند. می توان گفت که او یک ماه قادر به همراهی بارسا نیست و خیلی مشکل بتواند خودش را به دو بازی رفت و برگشت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان (9-10 و 16-17 آوریل) برساند.

در واقع اگر همه چیز خوب پیش برود، دمبله به بازی برگشت خواهد رسید اما باید دید والورده روی او ریسک خواهد کرد یا خیر. او مسلما بازی با رئال بتیس، اسپانیول، ویارئال، اتلتیکو و اوئسکا در لالیگا را از دست خواهد داد و باید دید شرایطش برای لیگ قهرمانان چگونه خواهد بود.