مصدومیت دو ستاره رئال مادرید در آستانه ال‌کلاسیکو +عکس

در دیدار حساس ولز و کرواسی از مقدماتی یورو ۲۰۲۰، دو ستاره رئال مادرید در دو تیم دچار مصدومیت شدند...

در دیدار حساس ولز و کرواسی از مقدماتی یورو ۲۰۲۰، دو ستاره رئال مادرید در دو تیم دچار مصدومیت شدند

به گزارش مدال، امشب ولز در کاردیف میزبان کرواسی بود و پس از اینکه کروات ها در دقیقه ۹ با گل نیکلا ولاشیچ پیش افتادند، این گرت بیل بود که در آخرین دقیقه نیمه اول کار را به تساوی کشید تا شاگردان رایان گیگز همچنان به صعود به رقابت های یورو ۲۰۲۰ امیدوار باقی بمانند.

اما در دقایق پایانی این دیدار، دو ستاره رئال مادرید، گرت بیل و لوکا مودریچ، دچار آسیب‌دیدگی شدند و این می‌تواند کار را برای زین‌الدین زیدان در هفته‌های پیش رو دشوار کند. مودریچ که با تکل هری ویلسون دچار آسیب‌دیدگی شد، مجبور شد در دقایق پایانی زمین را ترک کند. او در دقیقه ۸۶ جای خود را به میلان بادلی داد. در سوی مقابل، بیل به دلیل اینکه ولز هر سه تعویضش را انجام داده بود، تا پایان در زمین ماند اما لنگ لنگان به بازی ادامه داد و مشخص بود که از ناحیه ماهیچه پشت ساق پا احساس ناراحتی می‌کند.

رئالی‌ها بعد از تعطیلات بازی‌های ملی، چند بازی حساس از جمله ال‌کلاسیکو را در پیش دارند و غیبت احتمالی بیل و مودریچ ضربه بزرگی برای تیم زیدان خواهد بود؛ هرچند هنوز مشخص نیست مدت دوری آنها از میادین چقدر خواهد بود.

اخبار مرتبط:

نتایج مقدماتی یورو ۲۰۲۰؛ پیروزی آلمان و هلند، صعود روسیه

مصدومیت دو ستاره رئال مادرید در آستانه ال‌کلاسیکو +عکس

تگ ها


بحران مصدومیت ستاره ولزی تیم ملی ولز تیم ملی کرواسی ستاره کروات زین‌الدین زیدان فوتبال جهان ال‌کلاسیکو Primera División فوتبال