مصدومیت شدید دروازه بان تراکتور سازی

در جریان دیدار تدارکاتی تیم فوتبال تراکتورسازی و نفت مسجد سلیمان دروازه تیم تراکتورسازی به شدت از ناحیه سر مصدوم شد و این در حالی بود که آمبولانس در ورزشگاه محل بازی برای حضور انتقال او به بیمارستان حضور نداشت ......

در جریان دیدار تدارکاتی تیم فوتبال تراکتورسازی و نفت مسجد سلیمان دروازه تیم تراکتورسازی به شدت از ناحیه سر مصدوم شد و این در حالی بود که آمبولانس در ورزشگاه محل بازی برای حضور انتقال او به بیمارستان حضور نداشت.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، در حالی که محمد امین بهرامی در جریان دیدار دوستانه تراکتورسازی و نفت مسجدسلیمان به شدت از ناحیه سر دچار مصدومیت شده و بیهوش روی زمین بود نه برانکارد و نه آمبولانس در مجموعه خیریه عمل مهیا بود که او را به بیمارستان منتقل کند.

حدود ۲۰ دقیقه از زمان مصدومیت او می گذشت اما هنوز هم آمبولانس به ورزشگاه نرسیده بود. در این حین یحیی گل محمدی که بر سر او حاضر شده بود با فریادهایی اعلام کرد چرا در این بازی درخواست حضور آمبولانس داده نشده تا امنیت بازی به طور کامل برقرار باشد.

در نهایت بعد از حدود ۲۵ دقیقه آمبولانس به محل ورزشگاه رسید ودروازه بان تراکتورسازی در حالی که بیهوش بود و به سختی نفس می کشید به بیمارستان منتقل شد.

میزبان این دیدار تراکتورسازی تبریز بود.

تگ ها


اخبار روز Tractor فوتبال