مصدومیت عجیبی که ول‌کن رونالدو نیست!

به نظر می رسد کریستیانو رونالدو، ستاره محبوب پرتغالی در هفت سال اخیر درگیر مصدومیت دشواری بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، بیماری کریستیانو رونالدو که در سال ۲۰۱۴ تشخیص داده شد که هیچ درمانی ندارد و با گذشت زمان شرایط برای این ستاره پرتغالی بدتر می شود. رونالدو در تمامی این سال ها با مصدومیت سنگین زانو بازی کرده و این آسیب دیدگی هیچ درمان کاملی ندارد. رونالدو از سال ۲۰۱۴ با مصدومیتی از ناحیه زانو به نام "تاندینوز" درگیر شده است.

این مصدومیت به جای التهاب منجر به تحلیل رفتن بافت زانو شده و در واقع به این معنی است که وضعیت زانوی رونالدو در هر مسابقه بدتر می شود. اما ستاره ۳۶ ساله و پرتغالی در این سال ها با تمرینات مداوم آمادگی خود را حفظ کرده و عملکرد درخشانی داشته است.

اما اینکه کریستیانو رونالدو در طول هفت سال گذشته و علیرغم این مصدومیت چه موفقیت هایی کسب کرده، ارزش کار او را بیشتر می کند. از سال ۲۰۱۴ رونالدو در ترکیب رئال مادرید موفق به کسب چهار لیگ قهرمانان و یک عنوان لالیگا شد. در ادامه او راهی یوونتوس شده و دو سال قهرمانی در سری آ و یک کوپا را نیز جشن گرفت. رونالدو در رده ملی نیز درخشان ظاهر شده و با لباس تیم ملی پرتغال فاتح یورو ۲۰۱۶ مسابقات افتتاحیه لیگ ملت های اروپا در سال ۲۰۱۹ شد.

از نظر جوایز فردی نیز عملکرد رونالدو فوق العاده بوده و او در سال های ۲۰۱۴ ، ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ جایزه توپ طلا را کسب کرده است. همچنین رونالدو اخیرا به رکورد ۱۰۹ گل علی دایی رسیده و عنوان بهترین گلزن تاریخ رده ملی را نیز کسب کرد.

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال