مصدومیت فابینیو و کنایه جالب کلوپ به مربی برزیل

یورگن کلوپ از مصدومیت فابینیو استفاده کرد و به تیته سرمربی سلسائو طعنه زد....

به گزارش "ورزش سه"،  فابینیو هافبک برزیلی لیورپول، در دیدار امشب تیمش مقابل میتیلند در لیگ قهرمانان اروپا دچار آسیب دیدگی شد.

فابینیو که معمولا به عنوان هافبک دفاعی در ترکیب قرمزها به میدان می رود، بعد از آسیب دیدگی ویرژیل فن دایک و جوئل ماتیپ، توسط یورگن کلوپ در قلب خط دفاعی به کار گرفته شد اما او هم در دیدار امشب دچار آسیب دیدگی شد تا شرایط برای قرمزهای مرسی ساید دشوار شود.

در دقیقه ۳۰ دیدار دیشب بود که فابینیو از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و لحظاتی بعد لنگ لنگان به بیرون رفت و جای خود را به ریس ویلیامز داد. فابینیو که در سال ۲۰۱۸ از موناکو به لیورپول پیوست، در دو فصل گذشته در مجموع ۸۰ بازی برای تیم کلوپ انجام داده است.

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول که آشکارا از این مصدومیت ناراحت بود، در نشست خبری پس از بازی گفت که این آخرین چیزی بود که انتظارش را داشت.

کلوپ همچنین به تیته سرمربی برزیل هم کنایه ای زد و در پاسخ به سوال یک خبرنگار برزیلی در مورد تاثیر این مصدومیت روی سلسائو گفت:« فکر نمی کنم تیته چندان از این بابت نگرانی داشته باشد چون فابینیو جایگاه خاصی در ایده های او ندارد. احتمالا اگر او مصدوم هم نمی شد، در سه بازی بعدی برزیل روی نیمکت می نشست.

برای ما اما واضح است که مصدومیت فابینیو ضربه سختی است ولی الان خبر دقیقی از مدت زمان دوری او ندارم. شرایط او مثبت نیست ولی خیلی هم نمی خواهم منفی فکر کنم. باید منتظر تست های پزشکی بمانیم.»

تگ ها


تیم ملی برزیل یورگن کلوپ لیورپول برزیل