مصدومیت فن‌خال در آستانه بازی فینال گونه هلند

سقوط از دوچرخه کار دست لوئیس فن خال داد و شاید او فردا نتواند از کنار زمین تیم ملی هلند را هدایت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی هلند فردا یک بازی بسیار حساس و فینال گونه در دور انتحابی جام جهانی برابر نروژ دارد.

هلند با یک تساوی هم مجوز صعود را کسب خواهد کرد اما تساوی برابر مونته نگرو باعث شده تا صعود این تیم به روز آخر کشیده شود. هلند دو روز پیش با دو گل پیش بود که در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کرد. سه تیم هلند، ترکیه و نروژ شانس صعود دارند و فعلا هلندی ها با دو امتیاز از رقبای خود پیش هستند.

در آستانه این بازی حساس، لوئیس فن خال مربی تیم ملی هلند دیروز و در حال برگشت از کمپ تمرینی به هتل از دوچرخه سقوط کرد و از ناحیه لگن مصدوم شد. او که ۹ سال پیش از ناحیه مفصل ران آسیب دیده و تحت جراحی قرار گرفته بود، این بار با خوش شانسی از مصدومیت شدید نجات پیدا کرد و امروز توانست تیمش را تمرین دهد.

البته او با یک ماشین کوچک مربوط به زمین های گلف در تمرین حاضر شد و دنی بلیند دستیار او کار هدایت بازیکنان را برعهده داشت. گویا فن خال فعلا با توصیه پزشکان روی ویلچر می نشیند و اجازه قدم زدن ندارد. به وی توصیه شده فعلا راه نرود و به خود فشار نیاورد و تا فردا مشخص می شود که می تواند کنار زمین تیم ملی هلند را برابر نروژ هدایت کند یا خیر.

دیداری که قرار است پشت درهای بسته در روتردام برگزار شود.

تگ ها


تیم‌ ملی هلند لوئیس فان خال فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال