مصدومیت لک قبل از بازی با فولاد

دروازه‌بان ماشین‌سازی در آستانه دیدار مقابل تیم سابق خود دچار آسیب دیدگی شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماشین‌سازی در حالی فردا یکی از دو دیدار پایانی هفته بیست و دوم لیگ برتر را مقابل فولاد خوزستان برگزار می‌کند که تعدادی از نفرات کلیدی‌اش را در اختیار ندارد.

محمد سهرابی‌نژاد، مدافع جوان ماشین‌سازی در تمرینات روزهای گذشته تیمش آسیب دیدگی شدیدی پیدا کرد که پس از معاینات پزشکی مشخص شد با پارگی رباط صلیبی مواجه است.

عزیز معبودی، مدافع کناری ماشین‌سازی نیز که در بیشتر مسابقات این فصل به میدان رفته، بخاطر مبتلا شدن به کرونا نمی‌تواند در دیدار فردای تیمش مقابل ماشین‌سازی حضور پیدا کند.

اما علاوه بر این دو بازیکن، حامد لک دروازه‌بان با تجربه ماشین‌سازی نیز در آخرین تمرین این تیم قبل از مسابقه برابر فولاد با کشیدگی از ناحیه همسترینگ پای چپ مواجه شد و به همین دلیل نتوانست تا پایان در تمرینات گروهی بماند تا کادر پزشکی ماشین‌سازی به وضعیت او رسیدگی کند.

لک که در دیدار رفت مقابل فولاد هم بخاطر محرومیت حضور نداشت، اکنون نیز با وضعیت نامشخصی مواجه است و احتمالا دوباره نتواند برابر تیم سابق خود به میدان برود، اما با این وجود به همراه ماشین‌سازان به اهواز خواهد رفت.

البته میلاد نوری، هافبک میانی ماشین‌سازی با رفع آسیب دیدگی در تمرینات گروهی دو روز اخیر تیمش حضور داشته و می‌تواند برابر فولاد به میدان برود.

بیشتر بخوانید:

ماشین سازی با پرواز اختصاصی در اهواز

مدافع ماشین سازی هم رباط پاره کرد

 

 

تگ ها


ماشین سازی تبریز فوتبال ایران حامد لک لیگ برتر خلیج فارس فوتبال