مصدومیت نابهنگام و ضربه ای دیگر به بارسلونا

شب گذشته بارسلونا برابر لوانته به تساوی ۳-۳ دست یافت تا عملا امیدهای این تیم برای قهرمانی در لالیگا رنگ ببازند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طی هفته های گذشته بارسلونا در تلاش برای باقی ماندن در رقابت های قهرمانی لالیگا با رئال مادرید و اتلتیکو مادرید، تحت فشارهای گسترده ای بوده است. با وجود که بارها این حرف تکرار شد، اما به نظر می رسد که اکنون دیگر حضور در کورس قهرمانی برای کاتالان ها به پایان رسیده باشد.

بارسلونا شب گذشته میهمان لوانته بود و با نمایشی اسفناک به تساوی ۳-۳ برابر میزبان رضایت داد.

اگر از دست دادن دو امتیاز ارزشمند در این بازی حساس کافی نبود، کاتالان ها رونالد آرائوخو و سرخی روبرتو را نیز به دلیل مصدومیت از دست دادند.

آرائوخو که یک ۴۵ دقیقه محکم و با ثبات را پشت سر گذاشته بود، در تلاش برای زدن ضربه سر دچار مصدومیت شد و در بین دو نیمه مجبور شد تا جای خود را به سرخی روبرتو بدهد.

بدبیاری های بارسا در اینجا به پایان نرسید و نمایش دفاعی وحشتناک روبرتو با مصدومیت در ۱۰ دقیقه پایانی مسابقه هم همراه شد! تنها نکته مثبت این اتفاق این بود که هواداران بارسلونا توانستند ریکی پوگ را بار دیگر در زمین ببینند.

اتلتیکو مادرید فردا میزبان رئال سوسیداد خواهد بود و رئال مادرید به گرانادا سفر خواهد کرد تا مسابقات هفته سی و ششم لالیگا طبق برنامه برگزار شوند. به نظر می رسد که تیم های مادریدی فرصتی را که کاتالان ها برای کسب قهرمانی در اختیارشان نهانده اند، به هیچ وجه از دست ندهند.

در حال حاضر اتلتیکو با یک بازی کمتر و ۷۷ امتیاز صدرنشین است، بارسلونا با ۳۶ بازی و ۷۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد، رئال مادرید با تعداد بازی برابر با اتلتیکو و ۷۵ امتیاز در رده سوم است.

بیشتر بخوانید:

ستاره هلندی فقط به یک شرط راهی بارسلونا می‌شود

عجیب اما واقعی؛ سرمربی بارسلونا تحت هر شرایطی اخراج است!

 

 

تگ ها


سرجی روبرتو رونالد آرائوخو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال