مصدومیت نگران‌کننده الکساندر-آرنولد؛ یورو از دست رفت؟

ترنت الکساندر آرنولد، که در روزهای گذشته نگرانی هایی در رابطه با خط خوردن از فهرست تیم ملی انگلیس داشت، در نخستین بازی تدارکی این تیم دچار مصدومیتی نگران کننده شد....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته انگلیس در یک بازی دوستانه برابر اتریش با نتیجه ۱-۰ پیروز شد اما اتفاق نگران کننده باری سه شیر ها مصدومیت ترنت الکساندر آرنولد بود. ارنولد در آخرین دقایق بازی و به دلیل مصدومیت در حالی که به شدت ناراحت بود مجبور به ترک زمین شد و دوربین های کنار زمین تصاویری از گفتگوی او با پزشک تیم را پخش کردند و با توجه به چیزی که این ستاره جوان بر زبان آورد، به نظر می رسد که او دچار مصدومیتی جدی شده باشد.

در روزهای گذشته و پیش از اعلام فهرست نهایی بازیکنان تیم ملی انگلیس برای یورو ۲۰۲۰، شایعات زیادی درباره خط خوردن ترنت الکساندر آرنولد به گوش می رسید. نام او در نهایت در بین بازیکنانی که گرت ساوت گیت به خود به یورو خواهد برد وجود داشت، اما با این مصدومیت ممکن است ستاره جوان لیورپول، یورو را از دست داده باشد.

الکساندر آرنولد که به وضوح پریشان و ناراحت بود در حالی که از زمین بیرون می رفت رو به روی دوربین های تلویزیونی به پزشک تیم ملی انگلیس چیزی گفت که شکار دوربین ها شد و بسیاری معتقدند که او درباره "از دست رفتن و خراب شدن" همه چیز صحبت می کرده است.

ستاره تیم ملی انگلیس و لیورپول اکنون در حال مسابقه دادن با زمان است تا شاید بتواند خودش را برای نخستین بازی انگلیس در یورو برابر کرواسی در تاریخ ۱۳ ژوئن آماده کند.

گرت ساوت گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، پس از پایان مسابقه گفت که پزشکان در چند روز آینده وضعیت الکساندر آرنولد را بررسی خواهند کرد.

ساوت گیت گفت: "باید نگاهی به وضعیت او بیندازیم. مشخص است که دیدن او که به آن شکل مجبور شد از زمین بیرون بیاید، اصلا خوب نیست، اما ما باید در ۲۴ یا ۴۸ ساعت آینده وضعیت مصدومیت او را بررسی کنیم.

فکر می کنم در کشاله ران دچار مصدومیت شده باشد اما تیم پزشکی هنوز مشغول بررسی و معاینه است. باید ببینیم چه می شود. هنوز به طور کامل جزییات را نمی دانیم اما آخرین چیزی که آدم یم خواهد ببیند این است که او به آن شکل از زمین بیرون بیاید."

ساوت گیت همچنین به این سوال که چه کسی می تواند جایگزین الکساندر آرنولد در فهرست ۲۶ نفره تیم ملی انگلیس شود، پاسخی نداد.

تیم ملی انگلیس در روز یکشنبه نیز یک بازی دوستانه دیگر برابر رومانی برگزار خواهد کرد.

تگ ها


تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت ترنت الکساندر-آرنولد