مصدومیت هافبک رئال مادرید جدی است

رئال مادرید در هفته های ابتدایی دنی سبایوس، هافبک جوان و اسپانیایی خود را در اختیار نخواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، باشگاه رئال مادرید اعلام کرد که دنی سبایوس از ناحیه رباط مچ پا دچار مصدومیت شده است. برخی نشریات خبر از احتمالی دوری چهار الی شش هفته ای این بازیکن داده اند و این در حالیست که شایعاتی مبنی بر احتمال جدایی دنی سبایوس در فصل تابستان از باشگاه رئال مادرید نیز وجود دارد. این هافبک جوان در اولین بازی اسپانیا در رقابت های المپیک دچار مصدومیت شد و کل مسابقات را از دست داد.

دنی سبایوس که دو فصل گذشته را به صورت قرضی در آرسنال گذراند، مورد توجه میلان قرار داشته و ممکن است باز هم با انتقالی قرضی از رئال مادرید جدا شده و این بار راهی لیگ ایتالیا بشود.

در بیانیه باشگاه رئال مادرید آمده است: "پس از آزمایشاتی که توسط تیم پزشکی رئال مادرید روی دنی سبایوس انجام شد، تشخیص بر آن بود که او دچار پارگی کامل رباط مچ پا شده است. روند بهبود سبایوس در روزهای پیش رو همچنان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت."

این اتفاق در حالی رخ داد که چندی قبل تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید نیز دچار مصدومیت شد و حالا کارلو آنچلوتی در فاصله چهار روز مانده به اولین بازی تیمش در لالیگا، دو هافبک خود را در اختیار ندارد. دنی سبایوس که در سال ۲۰۱۷ به رئال مادرید پیوست، در این مدت تنها در ۵۶ بازی در ترکیب این تیم ظاهر شده و به مدت دو فصل به صورت قرضی در آرسنال بازی کرده است.

تگ ها


دنی سبایوس کارلو آنچلوتی آرسنال رئال مادرید