مصدومیت پدری تشدید شد؛ بازگشت در سال ۲۰۲۲؟

به نظر می‌رسد که پدری، ستاره جوان بارسلونا، نمی‌تواند تا پایان سال ۲۰۲۱ برای این تیم به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه"، پدری در ماه‌های اخیر خودش را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بارسلونا مطرح کرده و قراردادش را تا سال ۲۰۲۶ با بند فسخ یک میلیارد یورویی تمدید کرد.

این بازیکن به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نبوده و روند درمانش را طی می‌کرد اما حالا اسپورت ۳ مدعی شده که مصدومیت پدری تشدید شده و او یک ماه دیگر هم قادر به حضور در میادین نخواهد بود.

انتشار این خبر و اضافه شدن زمان دوری این بازیکن از میدان به این معناست که او نمی‌تواند تا پایان سال جاری میلادی برای بارسا به میدان برود.

نمایش درخشان پدری باعث شده بود که لوییز انریکه از او برای حضور در اردوی تیم ملی اسپانیا دعوت به عمل بیاورد.

او پس از حضور رقابت‌های جام ملت‌های اروپا که شامل بازی در وقت اضافه برابر کرواسی، سوییس و ایتالیا هم بود، برای همراهی با تیم ملی زیر ۲۳ سال اسپانیا به المپیک ۲۰۲۰ ژاپن رفت.

پدری نه تنها در رقابت‌های المپیک حاضر شد بلکه در تمامی دیدارهای اسپانیا در این مسابقات نیز به میدان رفته و در نهایت مدال نقره را به همراه سایر هم تیمی‌هایش به دست آورد.

این بازیکن پس از پایان المپیک به اردوی بارسلونا اضافه شد تا در دو هفته اول رقابت‌های فصل جدید لالیگا در ترکیب رونالد کومان برابر رئال سوسیه‌داد و اتلتیک بیلبائو به میدان برود.

بسیاری باور دارند که فشار شدید مسابقات در ماه‌های گذشته باعث شده که شرایط این بازیکن بسیار دشوار و پیچیده شود و حالا مصدومیتش را نیز تشدید کند. اتفاقی که در نهایت بیشتر از همه به ضرر بارسلونا خواهد بود.

تگ ها


پدری بارسلونا