مصری ها محمد صلاح را انتخاب کردند!

در انتخابات ریاستجمهوری مصر که چند روز پیش برگزار شد عبدالفتاح السیسی با کسب 92 درصد آرا موفق به شکست تنها رقیب خود موسی مصطفی موسی شد و برای دومین بار به صندلی ریاستجمهوری مصر تکیه زد ......

در انتخابات ریاست‌جمهوری مصر که چند روز پیش برگزار شد عبدالفتاح السیسی با کسب 92 درصد آرا موفق به شکست تنها رقیب خود موسی مصطفی موسی شد و برای دومین بار به صندلی ریاست‌جمهوری مصر تکیه زد.
در این بین برخی از شهروندان مصری که نسبت به وضع کنونی این کشور معترض و خواهان دموکراسی هستند با شرکت در رأی‌گیری روی نام این دو کاندیدا خط کشیدند و به جایش نام محمد صلاح، ستاره تیم ملی فوتبال کشورشان را نوشتند و به صندوق آرا انداختند. بر اساس گزارشی که نشریه «اکونومیست» منتشر کرده هنگام شمارش آرا، بیش از یک میلیون رأی به نام محمد صلاح از صندوق‌های آرا بیرون آمده است.
صلاح 25 ساله که در فصل جاری در 41 بازی از رقابت‌های مختلف 36 گل برای لیورپول به ثمر رسانده، تاکنون 55 بازی برای تیم ملی مصر انجام داده و 33 گل هم به نام خود ثبت کرده است. هافبک لیورپول قهرمان ملی کشورش هم به حساب می‌آید چرا که گل دقیقه 5+90 وی مقابل کنگو از روی نقطه پنالتی در مرحله انتخابی جام جهانی 2018 سبب شد مصر 2 بر یک پیروز شود و جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب کند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال