مصری‌ها هم مثل پرسپولیس از الاهلی عربستان به فیفا شکایت کردند!

بعد از پرسپولیس، باشگاه الاهلی مصر هم یک شکایت رسمی را علیه الاهلی عربستان به خاطر جذب غیر قانونی عبدالله السعید به فیفا انجام داد تا این بازیکن به لیگ مصر برگردد....

به گزارش مدال، سایت «سعودی لیگ» عربستان در گزارشی عملکرد و اتفاقات اخیر تیم الاهلی عربستان اعم از عقد قرارداد با برانکو ایوانکوویچ و جذب چهار بازیکن جدید را زیر ذره بین برده است.
در بخشی از این گزارش آمده است: «مسئولان تیم الاهلی با برانکو ایوانکوویچ برای هدایت تیم در فصل آینده به توافق رسیدند. قرارداد با ایوانکویچ، مشکل بزرگی میان او و باشگاه سابقش یعنی پرسپولیس ایجاد کرد به طوری که باشگاه ایرانی به صورت رسمی از فیفا شکایت کرد چرا که برانکو قبل از اتمام قراردادش به الاهلی پیوست. این، اولین شکایت از الاهلی بود اما آخرین شکایت نبود. بعد از پرسپولیس، باشگاه الاهلی مصر هم یک شکایت رسمی را علیه الاهلی عربستان به خاطر جذب غیر قانونی عبدالله السعید به فیفا انجام داد تا این بازیکن به لیگ مصر برگردد.
باوجود مشکلات الاهلی عربستان با باشگاه‌های پرسپولیس ایران و الاهلی مصر، این تیم عربستانی به مسیر پیشرفت خود و ارتقای سطح باشگاه ادامه می‌دهد بخصوص اینکه این باشگاه شرکت جدیدی قرارداد اسپانسری امضا کرده است.»

بیشتر بخوانید:

برانکو به دنبال موجه کردن فسخ غیرقانونی خود/ این بازی کی تمام می‌شود؟!

 

 

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ الاهلی مصر الاهلی عربستان فوتبال