مصطفوی: از شروع لیگ شدیدا استقبال می کنیم

مربی استقلال می گوید این تیم ترسی از شروع لیگ ندارد....

به گزارش مدال وبه نقل از ورزش سه، صالح مصطفوی در این باره گفت: شرایطی ایجاد شده است مثل اینکه باشگاه استقلال ترس از رقابت دارد یا نمی خواهد بازی کند. همه شغل مان فوتبال است و دلمان برای زمین چمن و تمرین تنگ شده است. دوست داریم شرایطی ایجاد شود که بتوانیم رقابت و تمرین کنیم. 

او ادامه داد: فوتبال براساس رقابت و امید است، هیچ تیمی از پیش برنده و بازی نیست. قطعا اگر تمرینات شروع شود ما با حداکثر توان تلاش می کنیم تیم را آماده کنیم. اگر صحبتی هم کرده ایم نگرانی برای سلامتی خودمان و خانواده مان بوده است. اگر مسوولین بتوانند شرایطی فراهم کنند که بتوانیم بدون نگرانی برای شغل مان تلاش کنیم و به زمین فوتبال برگردیم، شدیدا استقبال می کنیم و آماده هرگونه رقابت هستیم. 

مربی استقلال در مورد اینکه عده ای اعتقاد دارند استقلال از رقابت ترس دارد هم گفت: باشگاه استقلال در تاریخ خود ثابت کرده که می تواند کارهای بزرگ انجام بدهد و ما آماده رقابت هستیم، چه در لیگ برتر و چه جام حذفی شانس قهرمانی داریم و برای این شانس مان حاضریم تا آخرین لحظه بجنگیم و تلاش کنیم. 

او در مورد درگذشت متین قوسی نوجوانان فوتبالیست که به دست مایه ای برای اعتراض بعضی از باشگاه تبدیل شد هم گفت: واقعا درگذشت این نوجوان فوتبالیست هم نگران مان کرد و هم ناراحت مان کرد. غم اینکه یک بازیکن از جمع فوتبال کم شد به جای خود و نگرانی از اینکه برخلاف تصور عمومی که ورزشکاران قوی هستند و احتمالا این ویروس به آنها کارگر نیست نگرانی ما را بیشتر می کند. امیدوارم شرایطی ایجاد شود که ما بتوانیم بدون نگرانی به شغل مان که فوتبال هست و به این رقابت های زیبا برگردیم.

مصطفوی در پایان گفت: مهم این است که این شرایط ایجاد شود و نگرانی همه ما از این است که شاید این شرایط وجود نداشته باشد وگرنه ما هیچ مشکلی برای شروع تمرینات نداریم.

بیشتر بخوانید:

فروش کارت هواداری شیوه جدید درآمدزایی استقلال

سعادتمند: نباید جان انسان ها را فدای فوتبال کرد

 

 

تگ ها


صالح مصطفوی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال