مصطفوی: از طرف مدیریت پالس های مثبتی گرفته ایم

مربی استقلال گفت که وضعیت محمد نادری چندان جدی نیست و این بازیکن سریعا می تواند به شرایط عادی برگردد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال موفق شد به روند خوب خود ادامه داده و با تک گل سبحان خاقانی از سد تیم محمود فکری عبور کند. صالح مصطفوی مربی استقلال در پایان بازی با نفت مسجدسلیمان گفت: بازی خوبی بود. همانطور که در کنفرانس قبل از بازی عرض کرده بودم، در هفته های آخر بازی با تیم‌هایی که پایین جدول هستند سنگین است. تیم حریف هم خیلی خوب بازی کرد و زحمت کشید. بچه های ما بابت بازی ۱۲۰ دقیقه ای برابر پرسپولیس خستگی خیلی زیادی داشتند. یکسری تغییرات را دادیم و خدا را شکر بازی را بردیم.


وی درباره اینکه آیا اعتصاب در تمرین تأثیری هم داشته است یا خیر. چون اگر آن اعتصاب رخ نمی داد، استقلال می توانست با گل های بیشتری ببرد. او پاسخ داد: به هر حال اینجا راجع به بازی صحبت کنیم. پالس مثبتی از سوی مدیریت دریافت کرده ایم.


مصطفوی در مورد مصدومیت محمد نادری گفت: او در صحنه آخر بازی بلند شده بود که سر بزند. حالا برخوردی با سر او بوده و کمی سرگیجه و افت فشار داشت که اکنون کادرپزشکی در حال رسیدگی به اوست. مسئله جدی نیست و ان شالله سریع برمیگردد.


مربی استقلال درخصوص اینکه با توجه به قطعی شدن جایگاه سومی این تیم، در بازی های باقیمانده از بازیکنان جوانان استفاده می کند یا خیر گفت: اجازه بدهید، این بازی تازه تمام شده است. برویم بازی حریف را ببینیم، در این خصوص فکر می کنیم و تصمیم می گیریم.

تگ ها


صالح مصطفوی استقلال تهران