مصطفوی: مثل خیلی از تیم ها قانون‌شکنی نکردیم

مربی استقلال می گوید اعضای کادرفنی این تیم برای شروع تمرینات منتظر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا هستند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، صالح مصطفوی در این باره گفت: ما تابع قانون هستیم، تا همین لحظه هم شنیده ایم بعضی از تیم ها گروهی تمرین می کنند ولی ما از قانون تبعیت کردیم و این کار را انجام ندادیم. به محض اینکه اجازه صادر شود تمرینات مان را شروع می کنیم.

او ادامه داد: قطعا کسانی که تصمیم گیرنده هستند سلامت جامعه، بازیکنان، داوران  و کادرفنی را در نظر می گیرند. هر موقع تصمیم گیرنده های این موضوع تصمیم بگیرند ما شروع می کنیم و مشکلی نداریم. برنامه ریزی های لازم را انجام دادیم و فقط منتظر اعلام شروع تمرینات هستیم.

مربی استقلال می گوید نگرانی بابت ابتلا به بیماری کرونا همچنان وجود دارد: این نگرانی همچنان وجود دارد که با شروع تمرینات و رفت و آمدها چه برای خودمان و چه برای خانواده هایمان مشکل ایجاد شود ولی امیدوارم زمان شروع تمرینات مراقبت های بهداشتی انجام شود تا در امنیت و سلامت کامل قرار بگیریم.

مصطفوی در مورد نگرانی هایی که از بابت میلیچ و دیاباته وجود دارد گفت: آنها بازیکنان تاثیرگذار ما هستند و واقعا کمک ما هستند. دوست داریم با شروع تمرینات بازیکنان مان را کامل در اختیار داشته باشیم و به این بازیکنان نیاز داریم و آنها هم به تمرین گروهی نیاز دارند. فکر می کنم با تمهیداتی که باشگاه در نظر گرفته شرایط حضور این بازیکنان برای شروع تمرینات فراهم خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
تمرینات مخفیانه پیکان چگونه لو رفت؟
پرسپولیس-برانکو؛ داستانی که ادامه دارد
دبیرکل سابق، سرپرست آینده تیم ملی؟ 

تگ ها


استقلال تهران ویروس کرونا صالح مصطفوی دیاباته هروویه میلیچ فوتبال ایران استقلال فوتبال