مصلایی پور: بحث حذف داوران بین‌المللی کشتی صحت ندارد

سرپرست کمیسیون داوران فدراسیون کشتی گفت: در مدت زمان حضورم در این مسئولیت، اقدامات خوبی به ثمر رسیده و برنامه های مختلفی نیز در دستور کار قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، محمد مصلایی پور در گفت و گو با روابط عمومی فدارسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: ابتدا باید از حمایت‌ها و نگاه ویژه فدراسیون کشتی نسبت به داوری کشتی کشور تشکر و قدردانی کنم. در مدت زمان حضورم به عنوان سرپرست کمیسیون داوران اقدامات خوبی به انجام رسیده که از مهمترین آنها انعقاد قرارداد با تیم اسپانسری جهت تبلیغات بر روی البسه داوران در مسابقات داخلی به جهت درآمدزایی برای کمیسیون داوران بوده است.

داور المپیکی کشورمان گفت: همچنین یکی دیگر از اقدامات انجام شده انتخاب محسن جلیلیان از داوران جوان و آینده دار کشورمان به عنوان مسئول کمیسیون آموزش داوران بود که از اقدامات ایشان می‌توان به ترجمه وبینارهای آموزشی اتحادیه جهانی کشتی و همچنین آنالیز داوری تمامی کشتی‌های رقابت‌های انتخابی تیم ملی که اخیراً برگزار شد را نام برد.

مصلایی پور گفت: در این مدت ۲ جلسه شورای داوری کشور با حضور رئیس فدراسیون کشتی برگزار و در این جلسات در مورد افزایش حق الزحمه داوران، نحوه چیدمان داوران در مسابقات مختلف داخلی و همچنین تعیین مدرسان داوری بحث و اظهارنظر شد.

وی در مورد اهداف پیش روی کمیسیون داوران کشور تصریح کرد: با توجه به درآمد حاصل از طریق تبلیغات و اختیاری که رئیس فدراسیون کشتی در مورد این درآمد به ما داده است در نظر داریم جهت اعزام داورها و مبلغ حق الزحمه آنها اختصاص دهیم.

مصلایی پور ادامه داد: همچنین با یک شرکت بیمه و چندین هتل در سراسر کشور رایزنی کرده‌ایم که خدمات خود را با تخفیف ویژه ای در اختیار داوران کشتی قرار دهند.

سرپرست کمیسیون داوران اظهار داشت: در نظر داریم در صورت برطرف شدن شرایط خطرناک همه گیری ویروس کرونا نسبت به برگزاری سمیناری با شرکت تمامی داوران بین المللی کشور به جهت بحث و تبادل نظر در مورد مسائل داوری اقدام کنیم.

مصلایی با تأکید بر اینکه هیچ داور بین المللی حذف نخواهد شد، تصریح کرد: حذف داوران بین المللی کذب است و بیان چنین موضوعاتی صحت ندارد.

وی در پایان با قدردانی از جامعه کشتی کشور خاطرنشان کرد: خط مشی کمیسیون داوران، حمایت از داوران جوان و احترام به داوران پیشکسوت و همچنین حمایت ویژه از داورانی است که همراه و همدل با کشتی کشور بودند.

بیشتر بخوانید:

حاج محمد خادم درگذشت/ رسول و امیررضا خادم داغدار شدند

واکنش فدراسیون کشتی به انتشار فیلم قهرمانی که دستفروشی می کند

 

 

تگ ها


فدراسیون کشتی کمیته داوران کشتی آزاد کشتی فرنگی کشتی