مصلح: با مشورت انصاری پرسپولیسی شدم

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: شایان مصلح در گفت وگو با سایت باشگاه پرسپولیس به سوالات پیرامون حضورش در پرسپولیس پاسخ داد ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: شایان مصلح در گفت وگو با سایت باشگاه پرسپولیس به سوالات پیرامون حضورش در پرسپولیس پاسخ داد.
متن این گفت وگو به شرح زیر است: 
* سرانجام پرسپولیسی شدی.
خدا را شکر می کنم در یک برهه پراسترسی که داشتم خیر و صلاح این بود که پرسپولیس را انتخاب کنم. با مشورت هایی که با خیلی از دوستان بخصوص محمد انصاری داشتم تیم جدیدم را انتخاب کردم. البته محمد انصاری همیشه دست من را باز می گذاشت و می گفت تصمیم با خودت است ولی خدا را شکر با مشورت هایی که با او کردم پرسپولیس را انتخاب و به این تیم پیوستم.
* امروز در صفحه اجتماعیت متنی دلنشین را منتشر کردی که مربوط به سپیدرود بود.
سپیدرود خانه من است و توانست من را به سطح اول فوتبال معرفی کند. می دانید که در ایران فوتبال پایه ارزش خاصی ندارد ولی سپیدرود بهترین پل برای پیشرفت من شد. واقعاً گیلان مردم خونگرمی دارد و در کنار استعدادها مردم عاشق فوتبال هستند. وقتی در لیگ 2 تعداد 20 هزار نفر به استادیوم می آیند این چیز عجیبی است. زمانی که من تیم نداشتم نظرمحمدی من را به داماش آورد و سپس به سپیدرود اضافه کرد. اینها چیزهایی است که فراموش نمی کنم.
* ظاهراً حاجی هم هستی؟
(باخنده) در سپیدرود به من می گفتند کربلایی ولی فکر کنم امسال باید به من بگویند حاج محمد کربلایی.
* مداحی هم می کنی؟
نوکری اهل بیت افتخار من است و برای مداحی اهل بیت شعر هم می گویم. من از چهارم ابتدایی مداحی می کنم و ان شاالله من و محمد قرار است این کار را انجام دهیم. بازیکنان به شوخی می گویند سمت چپ پرسپولیس را هیأت بزنید.
* نظرت در مورد این همه ارادتی که به ائمه داری چیست؟
ما هرچه داریم از خداوند و وجود نازنین 14 معصوم است. اگر به آنها توسل می کنیم برای خودمان نیست بلکه برای عرض ارادت به آنها است. من 3 سالم بود که پدرم را از دست دادم و مادرم با سختی زیاد بزرگم کرد. الان که اینجا هستم خوشحالم به خاطر مادرم. دیشب نزدیک به افطار بود که مادرم تماس گرفت و گفت شایان اعلام کن که به پرسپولیس رفتی. وقتی دعای مادرم پشتم است مطمئن باشید می توانم موفق شوم و حالا هم پیوستم به پرسپولیس را به مادرم تبریک می گویم.

* به عنوان سئوال پایانی: حضور پرسپولیس در جمع 8 تیم برتر آسیا را چطور می بینی؟

خوشبختانه بازیکنان دیگر تیم لخویا را شکست دادند و روحیه مضاعفی گرفتند. این یک افتخار بزرگ است و حالا هم عزم ما برای قهرمانی آسیا جزم شده و من هم تلاش می کنم سهم کوچکی در ادامه موفقیت پرسپولیس داشته باشم.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال