مصلح: برانكو از عملكرد من راضی است

شايان مصلح مدافع چپ پرسپوليس در بازي با پديده در تركيب ثابت تيمش قرار گرفت و به نظر مي رسد كه او رفته رفته راه خودش را در اين تيم پيدا مي كند ......

 شايان مصلح مدافع چپ پرسپوليس در بازي با پديده در تركيب ثابت تيمش قرار گرفت و به نظر مي رسد كه او رفته رفته راه خودش را در اين تيم پيدا مي كند.
 با مصلح در خصوص شرايط فعلي پرسپوليس و مسائل مختلف ديگر صحبت كردیم و او به سؤالات پاسخ داد.
*بازي با پديده چطور بود؟
ما تلاش كرديم برنده شويم اما واقعاً بازي سختي بود. پديده تيم خوبي است و حتي نسبت به سال گذشته پيشرفت كرده است. متأسفانه بازي گره خورد و با اينكه فرصت هاي خوبي را به دست آورديم اما در نهايت برنده نشديم.
*تساوي عادلانه بود؟
آنها تيم خوبي هستند ولي ما يك موقعيت گل هم به پديده نداديم. از طرفي چند فرصت را از دست داديم و در برنامه 90 هم مشخص شد كه پنالتي روي من درست بود ولي داور اشتباه كرد.
*برخي معتقدند پرسپوليس كمي افت كرده است. نظر تو چيست؟
نمي دانم بعضي ها بر چه مبنايي اين طور صحبت مي كنند. بازي هاي ليگ برتر فشرده است و شما مي بينيد كه هر چند وقت يك بار ليگ تعطيل مي شود. حفظ كردن تيم در اين شرايط بسيار سخت است ولي ما تا الان خيلي خوب نتيجه گرفته ايم و يك بازي هم نسبت به پارس جنوبي كمتر انجام داده ايم. اينكه مي گويند پرسپوليس افت كرده را قبول ندارم.
*در مورد بازي با پارس جنوبي چه صحبتي داري؟
اين بازي مثل يك فينال است و تيم هاي اول و دوم با هم روبه رو مي شوند. من پارسال كه در ليگ يك بودم نتوانستم به جم بروم اما شنيده ام كه بازي كردن در آنجا از لحاظ تنفسي بسيار سخت است. اميدوارم شرايط جوي جم ما را اذيت نكند.
*آيا تا اين جا از عملكرد خودت راضي بوده اي؟
من نبايد در مورد عملكردم صحبت كنم، سرمربي تيم بايد نظر بدهد. حدود يك هفته قبل بود كه برانكو در يك مصاحبه از عملكرد من تعريف كرد و گفته بود كه مصلح به صورت غيرقابل پيش بيني پيشرفت كرده است. فكر مي كنم او از عملكردم راضي است ولي تلاش مي كنم كه بازي هاي بهتري براي پرسپوليس انجام بدهم.
*فكر مي كني كه امسال قهرماني شويد؟
بايد تلاش كنيم كه قهرمان شويم.
*در مورد رفتن طاهري از پرسپوليس چه صحبتي داري؟
من با ايشان وقتي مي خواستم با پرسپوليس قرارداد ببندم برخورد كردم. من به غير از خوبي چيزي از آقاي طاهري نديدم و برايش آرزوي موفقيت مي كنم. راستش را بخواهيد من زياد در جريان مسائل مديريتي پرسپوليس نيستم.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال