مصلح: برگزاری لیگ اولویت جامعه نیست

مدافع تیم سپاهان می‌گوید در شرایط کنونی ادامه لیگ برتر به صلاح نیست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شایان مصلح درباره شرایط سپاهان در تعطیلات کرونایی عنوان کرد:تمرینات انفرادی را براساس برنامه منظم روزانه که کادر فنی اعلام می‌کند انجام می‌دهیم. گزارش های روزانه از تمرینات را با استفاده از ابزاری که باشگاه در اختیارمان گذاشته است، برای کادر فنی ارسال می‌کنیم و کادر دقیقًا بر شرایط بدنی و نحوه اجرای تمرینات ما کنترل دارد. 


وی ادامه داد: تمرینات روزانه ما ، شکل‌های مختلفی دارد و شرایط مناسب از لحاظ جسمانی برای ما ایجاد کرده است ولی تمرین تیمی در زمین چمن کجا و تمرینات انفرادی کجا. 


مدافع سپاهان درباره زمان شروع تمرینات تیمش تاکید کرد: خبری از شروع تمرینات تیمی و مسابقات نداریم. حاشیه ، بحث و مصاحبه زیاد است ، فکر می‌کنم بهتر باشد اولویت را بر سلامت جامعه و تصمیم در مورد لیگ و تمرینات را برعهده ستاد مبارزه با کرونا بگذاریم.مطمئنا متخصصان و مدیرانی که در ستاد حضور دارند ، همه جوانب را بررسی می‌کنند و تصمیم می‌گیرند.


مصلح درباره حواشی ادامه یا تعطیلی لیگ‌برتر افزود: نمی دانم این‌همه بحث بر سر شروع یا عدم شروع لیگ به چه معنایی است. آن هم در حالی که حرم امام رضا علیه السلام و حضرت معصومه سلام الله علیها برای مقابله با این بیماری منحوس ، ماه ها است که بسته است ، در این شرایط با این که همه ما از طریق فوتبال کسب درآمد می‌کنیم و دوست داریم دوباره بازی ها از سر گرفته شود اما صحبت کردن از برگزاری یا عدم برگزاری لیگ و تمرینات،اولویت نیست و از نظر من اولویت اصلی سلامتی مردم ایران است.

بیشتر بخوانید:
داوری که شانس قهرمانی را از استقلال گرفت! 
خورشیدی: قلعه‌نویی من را ببخشد، اشتباه کردم
سراج: با تیم دوم جدول تنها ۴ امتیاز فاصله داریم 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان شایان مصلح فوتبال ایران سپاهان شایان مصلح کرونا علی مصلح سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال