مصلح: به جای پنج‌شنبه این بار شنبه را تعطیل کنند!

مدافع چپ سرخپوشان درباره حواشی دیدار پرسپولیس و سایپا به خبرورزشی گفت: نفهمیدم چرا دعوا شد، من فقط جدا کردم! شایان مصلح که فصل هجدهم لیگ برتر را از روی نیمکت شروع کرد با توجه به محرومیتها و مصد ......

مدافع چپ سرخپوشان درباره حواشی دیدار پرسپولیس و سایپا به خبرورزشی گفت: نفهمیدم چرا دعوا شد، من فقط جدا کردم!

 شایان مصلح که فصل هجدهم لیگ برتر را از روی نیمکت شروع کرد با توجه به محرومیت‌ها و مصدومیت اخیر حسین ماهینی به ترکیب اصلی سرخپوشان اضافه شد و توانست در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا ۱۸۰ دقیقه مقابل السد بازی کند که البته نمایش قابل قبولی هم داشت و به خوبی جای انصاری را در دفاع چپ پر کرد. شایان حالا برای فینال آماده می‌شود و به احتمال فراوان در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت. پیش از سفر پرسپولیس به امارات گفت‌وگویی با شایان مصلح در رابطه با لیگ قهرمانان آسیا و اتفاقات دیدار با سایپا داشتیم که می‌خوانید.


 قبل از هر سؤالی در مورد اربعین صحبت کنیم که امسال نتوانستی به کربلا بروی!
خیلی دوست داشتم اربعین کربلا باشم، ولی قسمت نشد و باید برای فینال لیگ قهرمانان آسیا آماده شویم. دلم پیش زائران اربعین است، ولی در حال حاضر مأموریت من شاد کردن دل هواداران پرسپولیس و کسب افتخار ملی است.

 
 چرا بعد از بازی با سایپا دعوا شد؟‌
نمی‌دانم چه شد که دعوا شد، ولی من فقط بازیکنان را جدا کردم تا اتفاق بدی رخ ندهد.

 
 بعضی از کارشناسان داوری گفتند گل سایپا آفساید بود، در جریان هستی؟
متوجه نشدم آفساید بود یا نه، ولی سارفو روی من خطا کرد و وقتی بلند شدم که توپ را دفع کنم زیر مرا خالی کرد. اگر آفساید هم نباشد، گل سایپا خطا بود.

 
به نظر می‌رسید برای بازی با سایپا انگیزه نداشتید!
خواه ناخواه تمرکز همه ما روی لیگ قهرمانان آسیاست، ولی با خستگی‌ای که داشتیم و با توجه به زمین چمن خراب تختی بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. 


السد را بردید و حالا برای فینال آسیا آماده می‌شوید.
بله، با کمک هواداران از السد عبور کردیم. البته برد در بازی رفت خیلی به ما کمک کرد که صعود کنیم. برای فینال هم در امارات و ژاپن تمرین می‌کنیم و امیدوارم نتیجه خوبی کسب کنیم. 

 

 اتفاقی از بازی السد باقی مانده که جایی نگفته باشی؟‌
نمی‌دانم چرا، ولی دو بازی متوالی است که نمی‌گذارند من خوشحالی کنم. هم بازی با ۹۰ ارومیه و هم بازی با السد مأمور دوپینگ تا وسط زمین دنبال من آمد و اجازه خوشحالی به من نداد!

 


 شناختی از حریف ژاپنی دارید؟
فعلاً شناختی نداریم و بیشتر شناخت ما روی تیم‌های غرب آسیا بود و قرار است روز‌های آینده فیلم بازی‌های کاشیما را ببینیم و آن‌ها را آنالیز کنیم، ولی حتماً کادر فنی روی این تیم شناخت دارند و آن را به ما منتقل می‌کنند. 


می‌دانی که خط حمله کاشیما در بازی‌های خانگی مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا به همه تیم‌ها ۲ یا ۳ گل زده؟
بله در جریان نتایج هستیم، ولی ما هم بهترین خط دفاع آسیا را داریم و از حالا تمام تمرکز ما برای بازی در ژاپن است تا مثل بازی با السد در خانه حریف گل نخوریم.


 بازی با کاشیما را چطور پیش‌بینی می‌کنی؟
قطعاً کار سختی داریم و تلاش می‌کنیم ابتدا در خانه حریف گل نخوریم، چون می‌توانیم با حمایت هواداران‌مان هر تیمی را در تهران شکست دهیم. هواداران فصل جدید به ما خیلی کمک کردند، بر خلاف فصل قبل که اجازه میزبانی نداشتیم.


 خبر داری فینال ساعت ۹:۳۰ صبح برگزار می‌شود؟
بله، امیدوارم مدارس، دانشگاه‌ها و ادارات سخت نگیرند تا هواداران پرسپولیس و مردم ایران بتوانند این بازی را تماشا کنند. اصلاً به جای پنج‌شنبه این بار شنبه را تعطیل کنند!


برای پایان مصاحبه حرفی مانده که نزده باشی؟
از هواداران‌مان می‌خواهم ما را برای این بازی دعا کنند تا با موفقیت در ژاپن یک قدم دیگر به قهرمانی نزدیک شویم.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال