مصلح: به رسم ادب از پرسپولیس شکایت نکرده‌ام

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، شایان مصلح مدافع سپاهان در مورد تساوی تیمش برابر ماشینسازی گفت: ما موقعیتهای زیادی را در این بازی از دست دادیم و با اینکه مستحق برد بودیم، ولی با بدشانسی از رسیدن به سه امتیاز محروم شدیم ......

به گزارش مدال و به نقل از تسنیم، شایان مصلح مدافع سپاهان در مورد تساوی تیمش برابر ماشین‌سازی گفت: ما موقعیت‌های زیادی را در این بازی از دست دادیم و با اینکه مستحق برد بودیم، ولی با بدشانسی از رسیدن به سه امتیاز محروم شدیم. برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود فرقی ندارد که در خانه یا خارج از خانه بازی کند. ما دنبال برد بودیم، ولی فرصت‌های خوبی را یکی پس از دیگری از دست دادیم که در نهایت منجر به از دست دادن دو امتیاز شد. در این شرایط که رقابت بین مدعیان نزدیک و فشرده است، امتیاز از دست دادن آزاردهنده است و باید این تساوی را خیلی زود جبران کنیم.

وی که در این بازی به‌عنوان مدافع میانی بازی کرد، در این مورد اظهار داشت: این برای اولین بار بود که به‌عنوان مدافع وسط بازی کردم. خوشبختانه در این بازی با تلاش بچه‌ها گلی دریافت نکردیم و خوشبختانه کادر فنی هم از عملکردم راضی بود.

مصلح در پاسخ به این پرسش که «آیا سپاهان در این فصل قهرمان خواهد شد؟»، خاطرنشان کرد:‌ ما هدفی جز قهرمانی نداریم، ولی پیش‌بینی خیلی سخت است. امسال بر خلاف سال‌های گذشته فقط یکی دو تیم مدعی نیستند و حتی صنعت نفت هم تا الان پا به پای دیگر مدعیان جلو آمده است.

بازیکن پیشین پرسپولیس که هنوز طلبش را از این باشگاه دریافت نکرده است، در این مورد تصریح کرد: متأسفانه هنوز طلبم را دریافت نکرده‌ام و به رسم ادب هم اقدامی در مورد شکایت انجام ندادم. آقای انصاری‌فرد قول داده بود که طلبم را در شهریور ماه بدهد، ولی پنج ماه از این قول گذشته است. امیدوارم که در نهایت طلبم را بدهند.

بیشتر بخوانید:

مجوز بازی شاگرد جدید قلعه‌نویی صادر شد

تگ ها


فوتبال ایران ماشین سازی پرسپولیس سپاهان مصلح مصلح پرسپولیس شایان مصلح سپاهان شایان مصلح علی مصلح سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال