مصلح: درباره داوری هیچ صحبتی ندارم

شایان مصلح با تقدیر از هواداران پرسپولیس اعلام کرد که درباره شرایط داوری بازی روز گذشته بین پرسپولیس و سپاهان هیچ نظری ندارد....

شایان مصلح با تقدیر از هواداران پرسپولیس اعلام کرد که درباره شرایط داوری بازی روز گذشته بین پرسپولیس و سپاهان هیچ نظری ندارد.

به گزارش مدال، مصلح در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر که با برتری طلایی‌پوشان اصفهانی به پایان رسید، اظهار داشت: به هر حال بازی خوبی بود و از نتیجه به دست آمده راضی هستیم.

وی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس او را تشویق کردند، گفت: پیش از این و در زمان حضورم در پرسپولیس، وقتی مقابل سپیدرود که تیم سابقم بود، به میدان رفتم، مورد تشویق هواداران این تیم قرار گرفتم. در پرسپولیس هم سعی کردم مثل همیشه احترام هواداران تیم خود را نگه دارم. خداراشکر پرسپولیسی‌ها هم من را در بازی تشویق کردند و به نظر می‌رسد این احترام متقابل است. امیدوارم از این به بعد هم این احترام بین ما وجود داشته باشد.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان اصفهان تصریح کرد: دست هواداران دو تیم درد نکند که با حضور در ورزشگاه از تیم‌شان حمایت کردند. همچنین خوشحالیم که هواداران سپاهان را شاد کردیم.

مصلح در مورد عملکرد داوری هم خاطرنشان کرد: من کارشناس داوری نیستم که در مورد وحید کاظمی و عملکردش نظری بدهم. هیچ‌وقت در مورد داوری صحبت نکردم و از این به بعد هم صحبتی نمی‌کنم.

بیشتر بخوانید:

پورقاز: گرچه داور به ضرر ما سوت زد اما اعتراض نکردیم

تگ ها


اخبار سپاهان شایان مصلح شایان مصلح سپاهان فوتبال