مصلح: ساده نیستم و حقم را می‌گیرم

شایان مصلح بازیکن مازاد پرسپولیس حسابی از مدیریت باشگاه پرسپولیس شاکی است و صحبت‌هایی را درباره وی مطرح کرد....

این بازیکن که برای مذاکره به باشگاه مراجعه کرده بود، مشابه روز گذشته ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس حاضر نشد با او مذاکره کند و قبل از ورود شایان مصلح باشگاه را ترک کرد.

به گزارش مدال، شایان مصلح درباره آخرین وضعیت خود با باشگاه پرسپولیس بیان کرد: روز گذشته ایرج عرب گفت صبح فردا (سه شنبه) به باشگاه بیایم تا با هم صحبت کنیم، اما این قرار به بعد از ظهر افتاد، با این وجود او در باشگاه نبود. این رفتار در شان و شخصیت مدیرعامل باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس نیست. امیدوارم ایرج عرب دست از این خلف وعده هایش بردارد تا ما بتوانیم به یک نتیجه مشخصی برسیم.

او درباره مطرح شدن بحث پیشنهاد او به باشگاه پرسپولیس برای دریافت نیمی از مبلغ قراردادش و فسخ این قرارداد به صورت توافقی اظهار داشت: من هیچ وقت چنین حرفی نزده ام و نخواهم زد. این شایعه است.

مصلح درباره اینکه چه زمانی قرار است تکلیف او و باشگاه پرسپولیس مشخص شود، بیان کرد: این موضوع را از ایرج عرب بپرسید و من نمی‌دانم چه اتفاقی رخ می‌دهد. در شان و شخصیت من نیست اهانت، توهین و بی احترامی کنم. همچنین اهل دعوا کردن نیستم.

دفاع چپ تیم پرسپولیس اظهار داشت: توصیه دوستانه برای ایرج عرب دارم چرا که نمی‌خواهم به او توهین کنم و شخصیت من هم اینگونه نیست. به عرب توصیه می‌کنم کاری نکند مردم گرگ بودن را یاد بگیرند و به هم بدی کنند.

او افزود: انتظار دارم وقتی فردی مانند من صاف، صادقانه و ساده با مدیرعامل پرسپولیس حرف می‌زند، او هم صادقانه رفتار کند. اینگونه رفتار کردن عرب سبب می‌شود مردم فکر کنند شایان مصلح زبان ندارد و با توجه به سادگی اش به جایی نمی‌رسد. پس باید گرگ باشد تا به حقش برسد. آقای عرب جان هر کسی دوست داری مردم را به گرگ بودن دعوت نکن.

ببینید:
شایان مصلح: آقای عرب! مردم را به گرگ شدن دعوت نکنید/ ویدیو

تگ ها


شایان مصلح مصاحبه مصلح ایرج عرب پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال