مصوبه وزارت نفت تیم‌های خوزستان را دچار مشکلاتی کرد

اندیمشک مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با درخواست از نمایندگان مجلس برای ورود به تغییر ماده قانون حمایت از تیم‌های وابسته به حوزه نفت، گفت: مصوبه وزارت نفت تیم‌های خوزستان را دچار مشکلاتی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، افشین حیدری شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: از قبل مدیران و هیئت‌مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان برای بازگشت با اتوبوس تصمیم گرفته بودند و تیم‌های اصفهانی نیز در بازگشت از مسجدسلیمان با اتوبوس به اصفهان برگشتند.

وی به پیگیری موضوعات تیم‌های وابسته به حوزه نفت اشاره کرد و افزود: وزیر برای حمایت مالی به ورزش خوزستان تلاش‌های اثر بخشی کرده و کمک مالی به تیم‌های وابسته به نفت دریافت و با مصوبه شورای اداره کل ورزش و جوانان خوزستان نیز در حد توان و فرای قانون کمک کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان از مصوبه وزارت نفت انتقاد کرد و گفت: به واسطه مصوبه وزارت نفت، تیم‌های پرطرفدار خوزستانی صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان با مشکل مواجه شدند.

وی با درخواست از نمایندگان مجلس برای ورود به تغییر ماده قانون حمایت از تیم‌های وابسته به حوزه نفت، تصریح کرد: با توجه به طرفداران بی‌شمار تیم‌های وابسته به نفت در شهرستان‌های خوزستان، قانون حمایت از ورزش حرفه‌ای را در مناطق کمتر توسعه یافته تغییر دهند.

حیدری گفت: مصوبه وزارت نفت تیم‌های وابسته به حوزه نفت در خوزستان را دچار مشکلاتی کرد و این مصوبه و قانون در حالی است که زیرساخت لازم برای واگذاری تیم‌ها به بخش خصوصی مهیا نیست.

وی از قطع یک‌باره کمک‌ها به تیم‌های وابسته به نفت انتقاد کرد و افزود: وزارت نفت به جای قطع یک‌باره با برنامه سه ساله زیرساخت‌های واگذاری تیم‌ها را فراهم آورد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان عنوان کرد: در شرایط کنونی زیرساخت لازم و کسب درآمد به جز برای تیم‌های سرخ‌آبی پایتخت در حوزه بلیط فروشی، پخش زنده و قرارداد تبلیغات به عنوان راه‌هایی برای تیم‌داری بخش خصوصی فراهم نیامده است.

وی به ۸ رویارویی باشگاه نفت مسجدسلیمان اشاره کرد و افزود: اسپانسر برای ۴ بازی آتی باشگاه نفت مسجدسلیمان متعهد به پرداخت مخارج شد و تا پایان فصل جاری نفت مسجدسلیمان مشکلی ندارد اما تداوم شرایط شاهد انحنای باشگاه را در فصل بعدی به همراه دارد.

حیدری در پایان از تخصیص اعتبار دائم برای نگهداری ورزشگاه غدیر اهواز خبر داد و گفت: اخباری خوش در آینده از ورزشگاه غدیر خواهیم شنید و ورزشگاه غدیر ساماندهی می‌شود.

بیشتر بخوانید:
واکنش تند پرسپولیسی‌ها به توافق تیم ملی و باقری
پیشنهاد یک تیم بزرگ چینی به مدافع تیم ملی فوتبال ایران

طارمی دوباره روی جلد روزنامه «رکورد»/ توافق برای انتقال به بنفیکا؟
 

تگ ها


افشین حیدری ورزش خوزستان اداره کل ورزش و جوانان خوزستان تیم صنعت نفت آبادان تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان فوتبال ایران صنعت نفت آبادان نفت مسجد سلیمان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال