مطالبات برای استقلال از این به بعد از مجلس است نه از وزارت ورزش

پیشکسوت آبی پوشان با مثبت ارزیابی کردن نشست با نمایندگان مجلس و معاونین وزیر ورزش گفت: از این به بعد مطالبات ما از مجلس است نه از وزیر....

هادی طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: وقتی کار به مجلس رسیده یعنی انتظار الان بسیار بالاست. من به نمایندگان مجلس هم گفتم گرچه دیر ورود کردید، اما باز هم جای خوشحالی دارد که به این موضوع ورود کردید. وزارت ورزش هم حالا می‌بیند یک نهاد بالادستی آمد بالای سرش که بر نوع رفتار و مدیریتی اش نظارت دارد.

وی افزود: حال که مجلس به بحث استقلال و دغدغه‌های هوادارانش ورود کرد انتظار داریم اتفاقات خوبی بیفتد. مجلس باید از ابزارهای خودش مثل تذکر، طرح سئوال و حتی استیضاح استفاده کند تا مشخص شود چه اتفاقی افتاده که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که تحت نظر وزارت ورزش هستند از نظر مالی در شرایط بحرانی قرار دارند.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: بحث مفصلی در خصوص استقلال مطرح شد و سئوالات ما از طریق نمایندگان مجلس از معاونین وزیر مطرح شد که هیچ پاسخ قانع کننده‌ای وجود نداشت. متاسفانه آقایان قصد داشتند با طرح بحث‌های انحرافی جلسه را از مسیر خودش منحرف کنند و بحث را به جایی بردند که احساس کردیم به شعور ما توهین می‌شود. طرح بحث‌های زیر ساخت در ورزش که وظیفه ذاتی وزارت ورزش است در این جلسه اصلاً درست نبود.

طباطبایی گفت: در یک جمله می گویم ماحصل جلسه مشخص کرد وزارت ورزش هیچ برنامه مشخصی برای استقلال ندارد. آنها خیلی هم از عملکردشان در این باشگاه رضایت داشتند و به تصور خودشان بهترین عملکرد را داشتند. گفتند خدا را شکر هیات مدیره باشگاه کامل است و سرپرست مدیرعاملی هم دارد. اما سئوال ما این است که مکانیزم انتخاب اعضای هیات مدیره و مدیرعامل چیست و چرا باشگاه در سال‌های اخیر اینقدر بی ثبات بوده است.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال باشگاه بزرگی است و کار آن باید به دست انسان‌های متخصص و بزرگ سپرده شود که در اندازه همین باشگاه باشند. وقتی کار به آدم‌های غیر متخصص سپرده می‌شود نتیجه همین می‌شود که الان می‌بینیم.

دروازه بان پیشین آبی پوشان خاطرنشان ساخت: حالا که مجلس به این بحث ورود کرده اهمیت بالای آن مشخص شده است و از حالا به بعد انتظار ما تنها از مجلس است. ما دیگر از وزارت ورزش انتظاری نداریم چون اگر قرار بود کاری انجام دهند تا حالا انجام داده بودند. تا امروز ما خیلی گفتیم و گوش شنوایی در وزارت ورزش نبود و از حالا به بعد مطالبه گری ما به جای وزارت ورزش از مجلس شورای اسلامی و نمایندگان مردم در این نهاد می‌باشد. وزارت ورزش اگر قرار بود اقدام مثبتی انجام دهد تا حالا انجام داده بود. امیدوارم اتفاقاتی در پیش باشد که در نهایت به سود فوتبال و ورزش باشد.

تگ ها


هادی طباطبایی تیم فوتبال استقلال تهران وزارت ورزش و جوانان مجلس شورای اسلامی