مطالبات مربی کروات پرسپولیس پرداخت شد

مربی سابق پرسپولیس و دستیار برانکو با ارسال نامه ای به فیفا، از دریافت مطالباتش خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مشکلات بزرگی که سد راه تیم پرسپولیس بود، پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق این تیم و دستیارانش بود. پس از اینکه باشگاه پرسپولیس موفق به واریز طلب پروفسور شد، این باشگاه برای پرداخت طلب سرتن چوک دستیار برانکو نیز اقدام کرد و بنا بر اعلام این مربی، طلب وی پرداخت شده است.


امیر علی حسینی مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که سرتن چوک، از دستیاران برانکو ایوانکوویچ، روز گذشته با ارسال نامه‌ای به فیفا دریافت مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس را اعلام کرد و باشگاه پرسپولیس نیز متعاقبا خواستار اعلام رسمی بسته شدن این پرونده از سوی فیفا گردید.


مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در این ارتباط اعلام کرد: با اقدام‌های صورت گرفته قرار بود سرتن چوک طلب خود از پرسپولیس را از محل درآمدهای باشگاه نزد فیفا تسویه کند.

این اتفاق روز گذشته، سه شنبه، پس از طی شدن روال کار در فیفا، رخ داد و مطالبه آقای چوک با توجه به حکم صادره از سوی کمیته تعیین وضعیت، به وی پرداخت شد.


مربی پیشین سرخپوشان ایران، در پی این مساله در نامه‌ای که روز گذشته برای فیفا ارسال کرد، دریافت مطالبه خود از پرسپولیس، از طریق فیفا را اعلام نمود.


در این ارتباط باشگاه پرسپولیس نیز نامه‌ای را برای فدراسیون جهانی فوتبال ارسال کرد و در آن ضمن تشکر از فیفا به دلیل همکاری و کمک برای تسویه این تعهدات مالی با توجه به مشکل انتقال پول، خواستار آن شد که مختومه شدن این پرونده به صورت رسمی به باشگاه ابلاغ گردد.

تگ ها


سرتن چوک پرسپولیس تهران